Оборонні підприємства РФ почали брати на роботу працівників без досвіду, з наркоманією та судимістю — ISW

Оборонні підприємства РФ почали брати на роботу працівників без досвіду, з наркоманією та судимістю — ISW

Кремль, Москва
Кремль, Москва. Фото: АР

Президент РФ Володимир Путін заявив, що оборонна промисловість страждає від нестачі належно підготовленого персоналу. Російські оборонні підприємства приймають працівників без досвіду та з історією вживання наркотиків, судимості та банкрутства.

Про це йдеться у звіті американського інституту вивчення війни.

Російська влада продовжує заходи з мобілізації російської оборонної промисловості для тривалої війни, включаючи заходи, які змусять Кремль вибирати між кваліфікованими робітниками в ВПК і кваліфікованими військовими.

В ISW зазначили, що президент РФ Володимир Путін під час візиту 14 березня на авіаційний завод в Улан-Уде (Бурятія) заявив, що оборонна промисловість страждає від нестачі належно підготовленого персоналу, і оголосив про низку реформ, щоб залучити більше фахівців для роботи на підприємствах ВПК, включаючи перерозподіл федеральних активів на житло та підвищення зарплати.

Міністр оборони Росії Сергій Шойгу відвідав Корпорацію "Тактичні ракети" в Московській області і закликав завод подвоїти виробництво навіть після того, як оголосив про виконання заводом вимог державного оборонного замовлення.

Путін також повідомив, що Мінпромторг Росії підготував перелік спеціальностей для відстрочки від військової служби. На думку аналітиків, це може свідчити про те, що Кремль надає перевагу використанню кваліфікованих робітників у виробництві зброї, а не тому, що кваліфіковані солдати воюють у російській армії.

У міністерстві оборони Великої Британії оцінюють указ Путіна від 3 березня про державний нагляд за оборонними підприємствами, що встановлює умови для Мінпромторгу Росії обходити керівників на підприємствах, які не відповідають російським стандартам виробництва.

Служба зовнішньої розвідки України повідомила, що російські оборонні підприємства значно знизили свої вимоги до наймання і тепер приймають працівників без досвіду та з історією вживання наркотиків, судимості та банкрутства.

Раніше ISW повідомляв про спроби РФ "омолодити" свій ВПК в умовах нестачі робочої сили та західних санкцій і про відсутність успіху у цьому починанні.

Читайте також

Російський Су-27 збив безпілотник США над Чорним морем, Польща невдовзі передасть Україні МІГ-29. 385 день війни. Онлайн

За добу армія РФ втратила 980 військових, 12 дронів та 18 танків і бронемашин — Генштаб

Сили оборони відбили понад 90 атак і завдали понад 20 ударів по позиціях військ РФ — Генштаб

Вибір редакції

На початок