Київське метро працює в обмеженому режимі — КМДА

Київське метро працює в обмеженому режимі — КМДА

Київське метро працює в обмеженому режимі — КМДА
Люди ховаються в метро під час ракетного удару по Києву, 29 грудня 2022 р. Фото: AP

Через повітряну тривогу київське метро працює в обмеженому режимі. Поїзди курсують червоною лінією від станції "Академмістечко" до станції "Хрещатик", повідомляє у Telegram Київська міськдержадміністрація.

Станція метро "Арсенальна" працює в режимі укриття. Щодо змін в роботі підземки буде оголошено на станціях. У КМДА нагадали, що під час повітряної тривоги метро не курсує наземними ділянками.

Що відомо про роботу столичного метро в умовах воєнного стану

Після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну станції київського метрополітену перейшли в режим укриття. Транспортних перевезень не здійснювалось.

Метрополітен столиці відновив перевезення пасажирів ранком 28 лютого. Потяги курсували без зупинки на станціях у центрі міста з інтервалом 40 хвилин.

Наприкінці квітня Київська міська державна адміністрація уточнила режим роботи метро під час повітряних тривог. Зокрема, із пересадочних вузлів відновили роботу “Золоті ворота” — “Театральна”; "Площа Льва Толстого” — “Палац спорту”. Без зупинки поїзди слідували повз станції: “Майдан Незалежності”; “Хрещатик”; “Кловська”.

З 16 травня у Києві відновлено електронну плату за проїзд у комунальному громадському транспорті: як в метро, так і в наземному.

У червні у київському метрополітені інтервал руху скоротили до 4-5 хвилин у пікові години, у міжпікові – до 8-10 хвилин. Для пасажирів відкрили другі вестибюлі на станціях "Дарниця" та "Видубичі". На станціях "Осокорки" та "Лісова" роботу вестибюлів змінили. Без зупинки поїзди продовжили курсувати повз станції "Хрещатик", "Дніпро", "Гідропарк", "Майдан Незалежності".

16 грудня після атаки РФ через пошкодження енергетичної системи та аварійні відключення електроенергії у столиці не курсували поїзди метрополітену. Підземні станції працювали як укриття, а для пересування містом влада столиці збільшила кількість одиниць наземного громадського транспорту. Відновити рух потягів підземки вдалося наступного ранку, 17 грудня.

Читайте також

Київ цього місяця отримає вагони метро від Варшави

На початок