Олімпійська чемпіонка з біатлону Геррманн-Вік оголосила про завершення спортивної кар'єри

Олімпійська чемпіонка з біатлону Геррманн-Вік оголосила про завершення спортивної кар'єри

Олімпійська чемпіонка з біатлону Геррманн-Вік оголосила про завершення спортивної кар'єри
Деніз Геррманн-Вік, фото: GETTY IMAGES

Спортсменка провела в біатлоні останні сім років.

34-річна німецька біатлоністка Деніз Геррманн-Вік оголосила про завершення активної спортивної кар'єри. Про своє рішення німкеня оголосила на сторінці в Instagram.

Останніми стартами для Деніз будуть гонки заключного етапу Кубка світу в норвезькому Голменколлені. Останній сезон у кар'єрі Геррманн-Вік вийшов одним з найуспішнішим: вона вдруге в кар'єрі стала чемпіонкою світу, зробила це на домашній світовій першості в Обергофі, а також продовжує йти у топ-5 загального заліку Кубка світу.

Кар'єру Геррманн-Вік закінчить у Голменколлені, місці, де дебютувала на чемпіонатах світу в лижних перегонах. Німкеня розпочала свою кар'єру саме як лижниця, після чого перейшла в біатлон.

"Саме тут, в цьому особливому місці, моя довга подорож як біатлоністки та лижниця тепер закінчиться. З нотками ностальгії, звісно. Але перш за все та найважливіше, з великою вдячністю за багато красивих та емоційних моментів, які я пережила в обох видах спорту", - зазначила Деніз у своїй заяві.

Спортивну кар'єру Деніз розпочала у лижних перегонах, вона дебютувала на міжнародному рівні у сезоні 2009 року. З сезону 2016/17 перейшла у біатлон.

У лижних перегонах Геррманн-Вік здобула "бронзу" Олімпіади-2014 в естафеті. А уже в біатлоні здобула "бронзу" та "золото" Олімпіади-2022. Також німкеня є 9-разовою призеркою чемпіонатів світу з біатлону, зокрема двічі вигравала "золото". Одне з них – на домашньому чемпіонаті світу у 2023 році.

"Після 16 років у лижних перегонах та семи років у біатлоні, прийшов час нового розділу. Я з нетерпінням очікую на пригоди, які життя приготувало для мене", - резюмувала Деніз.

Геррманн-Вік – друга топбіатлоністка, яка оголосила про завершення кар'єри за підсумками сезону 2022/23. У той ж день про аналогічне рішення повідомила норвежка Марте Олсбю Ройзеланн

Читайте більше: "Немає мотивації". Чинна володарка Великого кришталевого глобуса Ройзеланн оголосила про закінчення кар'єри біатлоністки

Вибір редакції

На початок