У Бучі прибирають звалище із залишків знищених росіянами будинків

У Бучі прибирають звалище із залишків знищених росіянами будинків

У Бучі прибирають звалище із залишків знищених росіянами будинків
Фото: Скрін з відео Бучанської міської ради/Telegram

У Бучі на Київщині почали прибирати найбільший повоєнний стихійний смітник, куди мешканці звозили залишки зруйнованих російськими обстрілами будинків.

Як повідомила у Telegram Бучанська міська рада, йдеться про стихійне сміттєзвалище по вулиці Депутатській, яке утворилося після деокупації міста навесні минулого року.

Розчищають завали підрядники з ТОВ "Енергетично-дорожнє будівництво". На місці їм допомагають рятувальники з підрозділу швидкого реагування ДСНС.

Усе побутове й будівельне сміття вивезуть з міста та утилізують на полігоні. Окремо сортують автомобільні шини та шифер, адже ці матеріали потребують спеціальної переробки. Повністю навести лад на місці стихійного смітника планують до квітня.

Ліквідація звалища — частина Програми розвитку ООН з екстреного відновлення, яку фінансує Уряд Японії.

Що відомо про інші проєкти ООН у Київській області

Агентство ООН у справах біженців (УВКБ ООН) опікується відновленням будинків у Макарівській та Бородянській громадах Київської області, які були пошкоджені внаслідок російської військової агресії.

У Макарові на Київщині у січні почали демонтаж двох дитсадків, зруйнованих під час повномасштабного російського вторгнення. Роботи з розбирання завалів координує Програма розвитку ООН за фінансової підтримки уряду Японії.

Київщина отримала 38 зарядних станцій від уряду Японії та Програми розвитку ООН (ПРООН). Пристрої допоможуть заряджати девайси та бути на зв’язку навіть за умови відсутності централізованого електропостачання.

Читайте також

На Київщині продовжують виявляти нерозірвані боєприпаси, залишені військами РФ

В Ірпені зранку 15 березня лунатиме сигнал повітряної тривоги. Яка причина

Вибір редакції

На початок