Світлина із зображенням вінницького готелю перемогла у номінації конкурсу "Вікі любить памʼятки"

Світлина із зображенням вінницького готелю перемогла у номінації конкурсу "Вікі любить памʼятки"

Світлина із зображенням вінницького готелю перемогла у номінації конкурсу "Вікі любить памʼятки"
Готель "Савой". Фото Вадима Постернака

Світлина із зображенням вінницького готелю "Савой" перемогла у номінації "Найкраще фото регіонів України" конкурсу "Вікі любить памʼятки" 2022. Автор роботи Вадим Постернак, повідомляють на сайті конкурсу.

"Цьогоріч кращим зображенням по Вінницькій області визнали мою фотографію готелю "Савой" із віддзеркаленням у калюжі. Так, я розраховував на перемогу по своєму регіону. Але робив ставки на інші світлини... А от фото "Савою" в лавах обласних переможців стало для мене сюрпризом", написав на сторінці у Facebook Вадим Постернак (Stoguno Cheval).

Готель "Савой" памʼятка архітектури, розташована у Вінниці по вулиці Соборній з 1913 року.

"Композиція із “віддзеркаленням” вийшла напрочуд якісною. Вдало вибраний час зйомки — вечір святкового дня, що допомагає “оживити” фото за допомогою містян, які ніби пройнялися настроєм цієї спокійної чарівності. Гарна презентація старої частини центру Вінниці загалом", — прокоментувала цю світлину членкиня журі Наталія Шестакова.

У попередні роки на конкурсі переможцями з Вінниччини ставали світлини із зображенням Кармелітського монастиря у м. Бар (2012, Костянтин Іванишен), Воскресенської церкви у Вінниці (2013, Вадим Постернак), палацу Грохольських у Вороновиці (2014, Вадим Постернак), Свято-Преображенського кафедрального собору у Вінниці (2015, Олександр Примас), Михайлівської церкви у селищі Дашів (2016, Василь Красноштан), водонапірної вежі у Вінниці (2017, Сергій Рижков), світлина Печерного монастиря у селі Лядова (2018, Сергій Зисько), Троїцького монастиря у Браїлові (2019, Вадим Постернак), мавзолею Потоцьких у селі Печера (2020, Вадим Постернак), Миколаївської церкви у селі Борисівка (2021, Сергій Онков).

Читайте також

  • "Єдине серце України": Вінниця доєдналася до флешмобу на підтримку тимчасово окупованих міст
  • Харчові фарби, віск, писачок та свічка: у Вінниці проходить майстер-клас із писанкарства

Вибір редакції

На початок