"Пустир та груда каміння". Окупанти в одному з районів Маріуполя знесли школу

"Пустир та груда каміння". Окупанти в одному з районів Маріуполя знесли школу

"Пустир та груда каміння". Окупанти в одному з районів Маріуполя знесли школу
Ілюстративне фото школи у Маріуполі. Фото: Маріупольська міська рада

В окупованому Маріуполі російські окупанти повністю зруйнували школу №30.

Про це повідомили у Маріупольській міській раді.

"Тепер на місці навчального закладу у Кальміуському районі — пустир та груда каміння. росіяни продовжують руйнувати наші школи, де раніше тисячі дітей отримували знання", — йдеться у повідомленні.

За даними міського голови Вадима Бойченка, до повномасштабного вторгнення в Маріуполі працювали 63 школи. За попередніми даними, внаслідок обстрілів російських військових пошкоджені 54 навчальних закладів середньої освіти. "19 мають критичні ушкодження. 8 шкіл зруйновані повністю", — повідомив.

Що відомо про освіту у Маріуполі

  • В окупованому Росією Маріуполі живуть 11 022 дітей шкільного віку. Під час окупації міста у російських таборах перевиховання побували 2804 дитини.

До повномасштабного вторгнення в Маріуполі працювали 63 школи. За попередніми даними, внаслідок обстрілів російських військових пошкоджені 54 навчальних закладів середньої освіти, 8 шкіл зруйновані повністю.

  • У школах Маріупольського району усіх учнів 9 та 11 класів змушують отримувати паспорти РФ. Окупанти наголошують, що без паспорта школярі не отримають атестат.
  • Маріуполь перебуває в блокаді російських військ із початку березня 2022 року.
  • Голова Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко повідомив, що за час війни у Маріуполі загинули від 20 до 22 тисяч людей. Мер Маріуполя Вадим Бойченко повідомив, що інфраструктура міста внаслідок боїв пошкоджена на 90%. При цьому 40% Маріуполя не підлягає відновленню.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок