Перетворила хобі на допомогу. Пенсіонерка з Кропивницького плете килимки для ЗСУ

Перетворила хобі на допомогу. Пенсіонерка з Кропивницького плете килимки для ЗСУ

Перетворила хобі на допомогу. Пенсіонерка з Кропивницького плете килимки для ЗСУ
Фото: Суспільне Кропивницький

Пенсіонерка з Кропивницького 89-річна Лідія Міщенко дуже чекає перемогу і плете килимки для українських військових. Суспільному розповіла, в’язання гачком її хобі, яке три місяці тому вона перетворила на допомогу захисникам України.

З 2001 року Лідія Міщенко живе в Кропивницькому. Переїхала з Харкова. Рукоділлям займається десять років. Три місяці тому почала в'язати килимки для українських військових. Вирішила, що її вміння має приносити користь.

Тканину для килимків купує у магазинах вживаного одягу, пере і ріже на смужки, потім їх змотує в клубки. Так, говорить, легше працювати.

За три місяці зв’язала 70 килимків.

килимки
Лідія Міщенко плете килимки для військових. Фото: Суспільне Кропивницький

Коли працює, співає. Килимки — це не єдина допомога українським військовим від жінки. Говорить, коли може перераховує на потреби бійців гроші з пенсії.

Голова громадської організації "Серця матерів та ветеранів війни Кропивницького" Інеса Колпак згадує, як наприкінці 2014 року Лідія Міщенко принесла повну тацю допомоги для військових. "Під час ожеледиці вона прийшла до нас із повною тацею. Чого там тільки не було: і молотки, пилки, цвяходери, все таке залізо. Зверху лежали два великих матраци ватних".

Килимки від пенсіонерки керівниця громадської організації передає бійцям на фронт. Там ними застеляють бліндажі та автомобілі.

Читайте також

Повідомляйте про події з життя вашого міста чи селища у Кіровоградській області https://u.to/HNf5HA
Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері, Телеграм, Інстаграм та Ютуб

Вибір редакції

На початок