У Чернігові планують відновити роботу камер спостереження протягом трьох місяців

У Чернігові планують відновити роботу камер спостереження протягом трьох місяців

У Чернігові планують відновити роботу камер спостереження протягом трьох місяців
ФОТО: Getty Images (ілюстративне)

У Чернігові планують відновити системи відеоспостереження, попередньо, протягом трьох місяців. Про це під час наради в Чернігівській міській раді сказав заступник начальника управління ЖКГ міськради Євгеній Дейнеко.

За його словами, до початку повномасштабного вторгнення у Чернігові функціонували 426 камер відеоспостереження "Безпечне місто". Внаслідок бойових дій майже вся система була знищена, каже Дейнеко.

"Максимально минулого року ми відновили ті камери, які були точково знищені. І залишилось п’ять ділянок, які повністю знищені – це в’їзди в місто. Наразі ми проводимо тендерні процедури для проведення відповідних аварійно-відновлювальних робіт".

У Чернігові планують відновити роботу камер спостереження протягом трьох місяців
Євгеній Дейнеко. ФОТО: Суспільне Чернігів

Нагадаємо, на ці потреби оголосили вже кілька тендерів, які оприлюднені на порталі електронних закупівель "Prozorro", на загальну суму понад сім мільйонів гривень.

"Там взагалі нічого живого не залишилось. Якщо якісь опори чи якісь кабелі буде можливо в процесі виконання робіт використовувати – вони будуть використані. Відповідно до обстежень, там майже нічого не залишилось, тому що це київський в’їзд біля мосту, це перехрестя Шевченка й Малиновського – ті місця, де йшли активні бойові дії", – каже Дейнеко.

З його слів, нині в місті працюють 382 камери, доступ до яких мають працівники Мунварти та Нацполіції.

"Система працює. Єдине, коли було вимкнення світла, то були перебої, і якісь ділянки, які були зав’язані під відключення, не працювали в той період, коли не було взагалі електроенергії на даних ділянках".

Нагадаємо, 1 березня начальник Чернігівської міської військової адміністрації Дмитро Брижинський повідомив, що з понад 400 камер розпізнавання, виявлення, фіксації та запобігання правопорушень у Чернігові не працюють з різних причин близько третини. Тоді він доручив міським службам привести системи відеоспостереження у повністю функціональний стан.

Читайте також

Пам'ятник, батальйон та перейменування вулиць: як на Чернігівщині планують увічнити пам’ять Героя Мацієвського

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

Вибір редакції

На початок