Незаконно будував заклад харчування на Подолі. Киянину повідомили про підозру

Незаконно будував заклад харчування на Подолі. Киянину повідомили про підозру

Незаконно будував заклад харчування на Подолі. Киянину повідомили про підозру
УНІАН

У Києві чоловіку повідомили про підозру у незаконному будівництві на території заповідника "Стародавній Київ". Без відповідних документів він почав будувати заклад громадського харчування на Подолі. Про це інформує пресслужба Київської міської прокуратури.

Слідчі встановили, що підозрюваний не має рішень органів виконавчої влади чи місцевого самоврядування про передачу у власність чи користування земельної ділянки. Окрім того, він самовільно почав будівництво закладу громадського харчування на вулиці Петра Сагайдачного у Києві.

Вказана земельна ділянка належить до зони охорони III категорії пам’ятки національного значення. Слідчі дії у кримінальному провадженні тривають.

За самовільне зайняття земельної ділянки та будівництво йому загрожує до трьох років позбавлення волі за ч. 4 ст. 197-1 КК України.

Що відомо про незаконну забудову в Києві

Господарський суд Києва задовольнив позов про розірвання договору оренди та повернення державі земельної ділянки у Святошинському районі Києва. Її площа понад 4 га, вартість — 217,4 млн грн.

Територіальній громаді Києва повернули незаконно відчужену адміністративну будівлю вартістю понад 159 млн гривень. Приміщення знаходиться на проспекті Павла Тичини.

Київська міська прокуратура відстояла у касаційному суді право киян на земельну ділянку прибережної захисної смуги річки Дніпро, що розташовується у Гідропарку на пляжі "Золотий" на острові Венеціанський.

Господарський суд Києва розірвав договір оренди та зобов’язав товариство повернути місту земельну ділянку на Оболоні площею понад пів гектара та вартістю 24 мільйони гривень.

Територіальній громаді столиці повернуто земельну ділянку площею 1,13 га вартістю понад 110 млн грн, що розташована на проспекті Соборності у Дніпровському районі міста Києва.

Читайте також

Міській раді Києва повернули ділянку вартістю понад 18 млн гривень

На початок