"Барком-Кажани" перервали серію з п'яти поразок у чемпіонаті Польщі з волейболу: турнірна таблиця

"Барком-Кажани" перервали серію з п'яти поразок у чемпіонаті Польщі з волейболу: турнірна таблиця

"Барком-Кажани" перервали серію з п'яти поразок у чемпіонаті Польщі з волейболу: турнірна таблиця
ВК "Барком-Кажани"

Як пройшов матч 27-го туру проти "Любліна".

"Барком-Кажани" здобули свою сьому перемогу в поточному розіграші польської Плюс-ліги з волейболу. У 27-му турі регулярного чемпіонату львів'яни зустрічалися із "Любліном".

До матчу проти 11-ї команди чемпіонату команда Уґіса Крастіньша підходила після другої власної найгіршої серії без перемог цього сезону. "Кажани" поступилися у всіх п'яти попередніх турах з однаковим рахунком — 0:3 за підсумками трьох сетів.

Матч у Кракові став другим між командами цього сезону. У першому колі "регулярки" український колектив на виїзді поступився "Любліну" з рахунком 0:3 наприкінці листопада минулого року.

Як пройшов матч

У перших двох партіях поточна різниця в рахунку становила не більше чотирьох очок. У підсумку, перший сет "Кажани" виграли з різницею плюс 3, другий — плюс 4.

На початку третього сету "Любліну" вдалася серія з п'яти виграних очок поспіль, що згодом розвинулася й до найбільшої в матчі різниці у шість пунктів. Відновити паритет номінальним господарям вдалося ще до екватора партії — 10:10.

Ключовим епізодом останнього сету стала серія "Кажанів" із семи набраних очок поспіль. Вона дозволила команді Крастіньша перехопити ініціативу та довести зустріч до перемоги у трьох сетах (різниця в заключному сеті — плюс 5).

Найрезультативнішим волейболістом у складі обох команд став діагональний збірної України Василь Тупчій — 17 очок.

Плюс-ліга. 27-й тур

"Барком-Кажани" (Україна) — "Люблін" — 3:0 (25:22, 25:21, 25:20)

У турнірній таблиці "Кажани" за підсумками туру посідають 13-те місце. Відставання від "Катовіце" сходинкою вище становить п'ять очок.

Турнірна таблиця

  1. "Жешув" — 62 очки (26 матчів), +42 (різниця сетів)
  2. "Ястржембскі" — 61 (26), +42
  3. "Заверцє" — 60 (27), +35

...

  • 12. "Катовіце" — 32 (27), -16
  • 13. "Барком-Кажани" — 27 (28), -28
  • 14. "Купрум" — 25 (27), -29

"Барком-Кажани" в Плюс-лізі: що відомо

  • Регулярний чемпіонат 2022/23 триватиме до 1 квітня. До плей-оф відберуться вісім найкращих команд у турнірній таблиці.
  • "Барком-Кажани" до закінчення регулярного чемпіонату зустрінуться із "Заверцє" та "Бельсько-Бялою" — 18-го й 23 березня відповідно.
На початок