У Пенсійному фонді розповіли, як перебирали функції з призначення і виплати субсидій

У Пенсійному фонді розповіли, як перебирали функції з призначення і виплати субсидій

Ексклюзивно
У Пенсійному фонді розповіли, як перебирали функції з призначення і виплати субсидій
Фото ілюстративне, Суспільне

Директорка департаменту Пенсійного фонду Олена Охріменко розповіла, як ПФУ перебирав повноваження про призначення і виплату житлових субсидій. Про це вона сказала в етері Суспільного.

Чиновниця нагадала, що з 1 жовтня Пенсійний фонд виплачував нараховані житлові субсидії та пільг, а з 1 грудня почав приймати та опрацьовувати документи на призначення, перерахунки, продовження виплати, способу виплати.

"Повною мірою опрацьовуємо документи та готуємо платні документи також. Ми готувалися. Чекали 1 грудня, коли почали приймання документів, боялися, скажімо, черг за призначенням житлових субсидій і пільг. Перші дні були в очікуванні: справимося — не справимося. Але справилися, і все пішло", — сказала вона.

За словами Охріменко, ця функція була новою для Пенсійного фонду.

"Приймали документи на призначення житлових субсидій і пільг не тільки ми — вони сьогодні по постанові приймаються і ЦНАПами, і органами місцевого самоврядування — також з 1 грудня вони нам передали документи, які і вони прийняли, і органи соціального захисту. Ми їх опрацювали і продовжили призначення пільг і субсидій", — розповіла чиновниця.

Що відомо

З 1 жовтня виплачувати призначені органами соціального захисту населення субсидії та пільги буде Пенсійний фонд України. З 1 грудня Фонд буде і призначати, і виплачувати субсидії та пільги.

В Міністерстві соціальної політики розповіли, як можна отримати субсидію на опалювальний сезон. Для цього міністерство застосовуватиме екстериторіальний принцип, який не передбачає "прив'язки" до місця проживання людини.

Читайте також

Переселенці можуть отримати субсидії за місцем фактичного проживання – Мінсоцполітики

У Мінреінтеграції розробили інструкцію для самостійної перевірки призначеної субсидії

На початок