В ОВА працюють над питанням визнати Херсон зоною бойових дій — керівник пресофісу

В ОВА працюють над питанням визнати Херсон зоною бойових дій — керівник пресофісу

В ОВА працюють над питанням визнати Херсон зоною бойових дій — керівник пресофісу
Херсон, розірваний російський снаряд, 28 лютого 2023 р. Фото: Суспільне Херсон

В Херсонській ОВА працюють, щоб Херсон зафіксувати як зону бойових дій через постійні обстріли міста. Про це заявив в етері загальнонаціонального марафону керівник пресофісу Олександр Толоконніков.

"Ми працюємо з міністерством, щоб вирівняти цю ситуацію, отримуємо багато скарг від людей на гарячу лінію про це. Я думаю найближчим часом це питання буде вирішено", повідомив Толоконніков.

Він також говорить, що люди в місті постійно під обстрілами, по-друге, вони мають доплати від міжнародних організацій більше як ВПО як зона бойових дій чи ні.

Також за інформацією Толоконнікова, міська влада замовила 60 мобільних укриттів, які будуть розміщені в різних місцях, районах міста і області.

"10 укриттів вже їдуть, 6 вже є тут. Фонди і волонтери допомагають облаштовувати поки що наявні зупинки мішками з піском, щоб люди могли так забезпечити свою безпеку", повідомив Толоконніков.

Що відомо

  • Російська армія протягом доби 12 березня 56 разів з важкої артилерії і "Градів" обстріляла Херсонщину. По області випустили 337 снарядів.
  • З 15 березня на деокупованій частині Херсонщини скасують "сухий закон" на один місяць. Таке рішення прийняла Рада оборони Херсонської області. З 4 листопада у деокупованих населених пунктах Херсонщини був заборонений продаж, виготовлення та ввезення алкогольних напоїв.

Читайте також

На Херсонщині Сили оборони працюють над тим, щоб відігнати армію РФ мінімум на 20 кілометрів від Дніпра — Гуменюк

З Херсона продовжують курсувати безплатні евакуаційні потяги

Обстріл Білозерки та скасування "сухого закону" в області. 383 день війни: хроніка подій на Херсонщині

Читайте нас у Telegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

Вибір редакції

На початок