В Одесі запрацювала нова Державна кваліфікаційна комісія моряків

В Одесі запрацювала нова Державна кваліфікаційна комісія моряків

В Одесі запрацювала нова Державна кваліфікаційна комісія моряків
Моряк. Ілюстративне фото: Pexels

В Одесі у складі Адміністрації судноплавства запрацювала нова Державна кваліфікаційна комісія моряків, яка підтверджуватиме кваліфікацію морських працівників та проводитиме тести за міжнародно визнаною системою CES 6.0. Про це 11 березня повідомили в Міністерстві інфраструктури України.

Завдяки новій комісії моряки зможуть отримувати кваліфікаційні документи та складати іспити. Після завершення CES-тестування мореплавці матимуть змогу одразу ознайомитись з результатами. Вони разом із сертифікатом оформлюватимуться автоматично.

Також у міністерстві наголосили, що легітимними вважаються документи, які видані лише Адміністрацією судноплавства. Аби їх отримати можна звернутись туди або до Моррічсервісу.

У повідомленні додали, що наразі розробляється проєкт, який дозволятиме морякам отримувати послуги у сфері дипломування через портал Дія.

ДККМЗапрацювала як одна з вимог нової процедури підготовки та дипломування моряків, яка регламентується постановою Уряду від 30 грудня 2022 року №1499. запрацювала як одна з вимог нової процедури підготовки та дипломування моряків, яка регламентується постановою Уряду від 30 грудня 2022 року №1499.

Читайте також

  • "Ми хочемо аби все було відповідно до закону": моряки Одеської області намагаються отримати дозволи на перетин кордону
  • Військові затвердили алгоритм виїзду моряків за кордон: як він працює та що робити в разі відмови
  • Як моряку піти в рейс під час війни. Інтерв'ю з головою профспілки про дозвіл на виїзд за кордон

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок