Триста вісімдесят перший день війни. Хроніка подій в Одеській області

Триста вісімдесят перший день війни. Хроніка подій в Одеській області

Триста вісімдесят перший день війни. Хроніка подій в Одеській області
Українські військові. Фото: Facebook/Руслан Марцінків

Ніч з 10 на 11 березня в Одесі та області минула без сигналів повітряної тривоги. Про події регіону читайте у хроніці Суспільного.

Мобілізують силоміць: в Одеській області на блокпосту затримали 28-річного чоловіка — адвокат

28-річного уродженця Черкаської області Василя Кириченка утримують проти волі після того, як його силоміць доправили до обласного центру комплектування в Одесі. Про таке Суспільному розповів адвокат Віктор Маслій, який представляє інтереси жителя Черкащини.

За словами адвоката, Василя Кириченка затримали 6 березня на блокпосту біля міста Білгород-Дністровський люди у військовій формі. Чоловік рухався автомобілем. На Одещині перебував у справах, тимчасово: він проживає у селищі Княже на Черкащині, пояснив юрист.

Побратими загиблого нацгвардійця з Одещини вручили дружині його орден

Побратими загиблого нацгвардійця Максима Грабчака з Одещини вручили його дружині орден "За мужність" III ступеню. Про це повідомили 10 березня у Південному оперативно-територіальному об'єднанні Нацгвардії України.

Максим Грабчак загинув 12 липня 2022 року на Донеччині.

Під час проведення зачистки місцевості група спецпризначення потрапила у засідку армії РФ. Нацгвардієць відвернув увагу росіян, пішов під вогонь. Побратими завдяки цьому зайняли зручні позиції для бою.

Помер захисник від отриманих поранень.

На початок