Допомога Україні зараз – це інвестиція у реальну архітектуру безпеки: Зеленський звернувся до AEI World Forum

Допомога Україні зараз – це інвестиція у реальну архітектуру безпеки: Зеленський звернувся до AEI World Forum

Допомога Україні зараз – це інвестиція у реальну архітектуру безпеки: Зеленський звернувся до AEI World Forum
. Президент Володимир Зеленський / Скріншот з відео

Допомога Україні зараз — це інвестиція у глобальний мир, у реальну архітектуру безпеки, адже перемогти Росію на полі бою в Україні означає не воювати більше ніде в Європі та вздовж російських кордонів.

Про це президент Володимир Зеленський сказав у зверненні до учасників American Enterprise Institute World Forum, серед яких були присутні сенатори, губернатори, колишні віцепрезиденти США та експерти.

За його словами, дії Росії в Україні війною тиранії проти свободи, в основі якої ненависть, бажання стерти українську ідентичність, вкрасти землю, ресурси та культуру.

Президент наголосив, що Україна й надалі захищатиметься.

"Я знаю, що ми вистоїмо. Разом з вами. Наша незламність і принциповість, допомога від наших друзів, насамперед США, які є глобальним лідером у захисті свободи, є запорукою того, що злу в цій битві не виграти. Злу не піти далі. Кожне віддане за свободу українське життя — це врятоване життя наших сусідів", — сказав Зеленський.

Він закликав говорити відверто про те, що Кремль ніколи не хотів зупинятися, підкоривши лише Україну.

"Інші країни Європи, ваші союзники, народи Азії — це такі самі мішені для Росії, як і Україна. Росія не визнає жодних кордонів. І не буває такої тиранії, яка б не претендувала на глобальне знищення свободи", — сказав президент.

Він наголосив, що розумно перемогти Росію зараз, звільнити Україну і гарантувати безпеку Європі.

"Перемогти Росію на полі бою в Україні — це не воювати більше ніде в Європі та вздовж російських кордонів. Вся допомога, яку надають Україні партнери, — це інвестиція в глобальний мир, у реальну архітектуру безпеки для свободи", — сказав Зеленський.

Президент подякував США за військову і фінансову допомогу, за санкції проти РФ.

"Світ стане безпечнішим, коли тиранія програє і коли інші потенційні агресори побачать повну силу свободи. Наші героїчні воїни вже зробили так, що армія Росії буквально на очах перестає бути глобальною загрозою. Маємо довести до кінця цю роботу. Свобода має перемогти", — сказав він.

Читайте також

РФ готує провокацію на білоруському кордоні, Україна долає наслідки ракетної атаки. 380 день війни. Онлайн

На початок