Прем'єр-міністр Фінляндії відвідала Київщину

Прем'єр-міністр Фінляндії відвідала Київщину

Прем'єр-міністр Фінляндії відвідала Київщину
Фото: КОВА

Прем'єр-міністр Фінляндії Санна Марін відвідала Київщину. Фінська делегація побувала в Ірпені. Про це повідомляє КОВА.

Санна Марін відвідала зруйнований Романівський міст, через який у лютому-березні 2022 року жителі регіону рятувались від російського вторгнення.

Також прем'єрка побачила руйнування Ірпінської дитячо-юнацької спортивної школи. Їй показали проєкт відбудови закладу, приміщення якого зазнало значних руйнувань під час бойових дій.

Прем'єр-міністр Фінляндії відвідала Київщину
Романівський міст в Ірпені. Фото: КОВА

"Подякував за непохитну позицію щодо територіальної цілісності України та за допомогу і підтримку народу Фінляндії з перших днів повномасштабної війни. Лише спільними зусиллями ми здолаємо ворога та якнайшвидше відновимо пошкоджені міста й села", — зазначив т.в.о. голови КОДА Дмитро Назаренко.

Прем’єр-міністр Санна Марін 26 травня 2022 року вже відвідувала Бучу та Ірпінь. А на початку 2023 року Президент Фінляндії Саулі Нііністьо побував у Бучі та Бородянці.

Що відомо про візит Прем’єр-міністра Санни Марін 10 березня

Прем’єр-міністр Санна Марін зустрілася із президентом Володимиром Зеленським. Ключовою темою переговорів була оборона і безпека. Також обоє побували на прощанні з Героєм України Дмитром Коцюбайлом з позивним "Да Вінчі", який загинув на Бахмутському напрямку.

Читайте також

Звільняли Київщину, проте загинули під Бахмутом. У Києві прощаються із батьком та сином, які воювали разом

Угорщина планує ратифікувати вступ Швеції та Фінляндії до НАТО до кінця місяця — Столтенберг

На початок