Гроссі обрали головою МАГАТЕ на другий термін

Гроссі обрали головою МАГАТЕ на другий термін

Рафаель Гроссі
Гендиректор МАГАТЕ Рафаель Гроссі. Фото: AP

Рада керуючих Міжнародного агентства з атомної енергії підтримала повторне призначення Рафаеля Гроссі на посаду генерального директора МАГАТЕМіжнародне агентство з атомної енергії — міжнародна організація, яка прагне сприяти мирному використанню ядерної енергії та перешкоджати її використанню в будь-яких військових цілях, йдеться зокрема про ядерну зброю. Агенство засноване у 1957 році. .

Про це повідомляє пресслужба МАГАТЕ.

"10 березня Рада керуючих МАГАТЕ, що складається з 35 країн, підтримала перепризначення Рафаеля Гроссі на другий чотирирічний термін на посаді генерального директора організації", — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що Рада керуючих схвалила перепризначення Гроссі шляхом акламації, тобто голосування не проводилося і жодна країна не висловила заперечень.

"Для мене велика честь, що одностайним рішенням правління призначило мене на наступний термін, і я дуже вдячний за довіру, яку країни-члени продовжують надавати мені як голові МАГАТЕ", — прокоментував Рафаель Гроссі Ради керуючих МАГАТЕ.

Рафаель Гроссі став гендиректором МАГАТЕ 2 грудня 2019 року.

Його другий термін на посаді починається 3 грудня цього року і триватиме до 2 грудня 2027 року. Він є шостим генеральним директором з моменту заснування МАГАТЕ в 1957 році.

Читайте також

Поблизу ЗАЕС активізувалися військові дії — гендиректор МАГАТЕ Гроссі

На Хмельницькій АЕС відбулася ротація моніторингової місії МАГАТЕ

Ядерний терор: майже рік Запорізька АЕС під контролем окупантів

Вибір редакції

На початок