У Львові відбулась акція: "Хто покарає злочинця?"

У Львові відбулась акція: "Хто покарає злочинця?"

У Львові відбулась акція: "Хто покарає злочинця?"
Фото: Суспільне Львів

У центрі Львова відбулася вулична акція "Хто покарає злочинця?" Її мета — привернути увагу світу до злочинів, які відбуваються в Україні внаслідок російської військової агресії, та до необхідності покарати злочинців.

Місце проведення акції інсценували під справжній злочин — розгорнули карту України, яка символізувала місце злочину, та поставили поліцейську машину. Акцію організувала громадська організація "В серці з Україною".

"Такими акціями ми хочемо закликати світ покарати злочинця. Мета нашої акції, яка називається "Хто покарає злочинця?" — покарати всіх злочинців, які скоїли злочини під час війни не тільки Путіна, не тільки Шойгу чи всіх інших бойових генералів, а щоб ми покарали поіменно кожного злочинця, кожного військового, кожного терориста, які скоїли злочини в Україні", — каже президент ГО "В серці з Україною" Юрій Котик.

У Львові відбулась акція: "Хто покарає злочинця?"
Фото: Суспільне Львів

Такі ж акції планують провести в інших містах України та за кордоном. За інформацією Львівської ОВА, насамперед акцію проведуть в країнах, які з перших днів повномасштабної війни підтримали Україну, зокрема, у Великій Британії, а також у США, та в інших державах — Китаї та Індії.

"Тут ми показали проблематику через інсталяцію. Є карта України і є проблема — на Україну напали. Показано, що стався злочин, який злочин? — Напад на Україну. Руйнують наші будинки, вбивають наших людей, знищують майно, позбавляють нас всього набутого. Саме через акцію найлегше показати проблематику, найкраще показати подію. В неї не потрібно вкладати багато коштів. Але така акція, якщо вона буде в центрі Лондона чи Парижа, вона приверне увагу", — каже співорганізатор акції Володимир Козюк.

Читайте також

У Львові презентували виставку "Комунізм=Рашизм"

У Львові погасили поштову марку "ПТН-ПНХ"

На початок