Очільницю Миколаївської облради призначили на посаду голови Державного агентства з енергоефективності України

Очільницю Миколаївської облради призначили на посаду голови Державного агентства з енергоефективності України

Очільницю Миколаївської облради призначили на посаду голови Державного агентства з енергоефективності України
Фото: Ганна Замазєєва/Телеграм

Кабінет міністрів України десятого березня погодив призначення очільниці Миколаївської обласної ради Ганни Замазєєвої на посаду голови Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України.

Про це повідомив представник Уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук.

"Кабінетом Міністрів України призначено Замазєєву Ганну Володимирівну головою Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України", — йдеться в повідомленні.

Своє призначання Ганна Замазєєва підтвердила в Telegram-каналі.

"Миколаївці, ми разом пережили найскладніший рік в історії нашої країни, подолали безліч труднощів, і запевняю — я лишаюсь з вами, з моїм рідним містом, областю, з людьми, які живуть тут! Зараз переді мною стоять нові задачі, але запевняю, що продовжу робити все від мене залежне, щоб область розвивалася та могла подолати будь-які виклики!", — написала Ганна Замазєєва.

Також Замазєєва розповіла про завдання на новій посаді.

"Пам'ятаєте, я показувала енергопозитивний будинок у Страсбурзі, який виробляє більше енергії, ніж споживає? Я хочу, щоб таким будинком стала вся Україна. Щоб люди жили в теплих будинках і при цьому менше сплачували за комунальні послуги, дихали чистішим повітрям", — розповіла посадовиця

Що відомо

  • Ганна Замазєєва народилася 26 жовтня 1980 року у місті Миколаєві. Закінчила Києво-Могилянську академію за фахом "Політологія та державне управління" та "Фінанси та кредит".
  • До грудня 2020 року — голова правління асоціації "Всеукраїнська асоціація фінансових компаній" в місті Миколаєві. У жовтні 2020 обрана депутатом Миколаївської обласної ради від партії "Слуга народу". З 9 грудня 2020 року обіймає посаду голова Миколаївської обласної ради.

Читайте також

Руйнування житлових будинків на Миколаївщині завдало понад 270 мільйонів гривень збитків довкіллю

Продовжують обстрілювати. На Миколаївщині під вогнем російських військ дві громади

У Миколаєві пам'ятник радянської доби планують перенести до обласного краєзнавчого музею

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.

На початок