На Полтавщині засудили чоловіка, обвинуваченого у вбивстві матері

На Полтавщині засудили чоловіка, обвинуваченого у вбивстві матері

На Полтавщині засудили чоловіка, обвинуваченого у вбивстві матері
фото: Суспільне Полтава (20.08.2021)

У Кременчуцькому райсуді на Полтавщині оголосили вирок чоловікові, якого обвинувачували у вбивстві власної матері. Про це стало відомо із вироку, який оприлюднили у Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Обвинуваченому призначили 12 років позбавлення волі. Згідно з текстом вироку, 5 серпня 2021-го року під час сварки чоловік вдарив матір обухом сокири по голові. Від удару жінка впала на підлогу, після чого обвинувачений бив її руками та ногами по голові. Надалі обмотав навколо шиї матері тканину та затягнув. Через це жінка померла.

Аби приховати злочин, обвинувачений вкинув тіло до колодязя та закидав його речами померлої та сміттям. Згідно із лікарським свідоцтвом про смерть від 18 серпня 2021-го року, причиною загибелі жінки є повішення, удавлення та задушення з метою вбивства чи спричинення тілесних ушкоджень.

У судовому засіданні чоловік не визнав вину. Сказав, що з 5 серпня 2021-го до дня його затримання, 17 серпня 2021-го року, проживав у своєї дівчини та знайомого. Телефон вимкнув, бо не очікував, що йому можуть телефонувати. Чоловік вказав, що про смерть матері він дізнався від працівників поліції під час затримання.

У тексті вироку вказано, що сторона обвинувачення в судовому засіданні надала докази, які свідчать про умисні злочинні дії обвинуваченого.

Що відомо

  • Тіло жінки з ознаками насильницької смерті виявили у Кременчуцькому районі на дні колодязя 17 серпня 2021-го року. Про зникнення матері до поліції 7 серпня повідомила її донька. У вбивстві 48-річної жінки поліція підозрює її 25-річного сина, повідомляла тоді Суспільному речниця поліції Полтавщини Алла Ставицька.
  • 20 серпня 2021-го року підозрюваному обрали запобіжний захід. Того ж дня у Кременчуці поховали загиблу Зореславу Довгаль.

Вибір редакції

На початок