На Тернопільщині голову сільради підозрюють у розтраті коштів

На Тернопільщині голову сільради підозрюють у розтраті коштів

На Тернопільщині голову сільради підозрюють у розтраті коштів
Суспільне

На Тернопільщині голову сільради підозрюють у тому, що вона безпідставно виплатила сину – семінаристу майже 90 тисяч гривень. Це голова сільської ради Чортківського району, – розповіла речниця прокуратури Тернопільської області Леся Гурецька.

За її словами, слідство встановило, що голова сільради прийняла свого сина на роботу на посаду директора сільського будинку культури.

"Оскільки син стаціонарно навчався у духовній семінарії, то фізично не міг виконувати посадові обов’язки у закладі культури. Упродовж 2017 - 2020 років син голови сільради із підробленими документами регулярно отримував зарплату й інші виплати з місцевого бюджету. Він розпоряджався цими грішми на власний розсуд. Збитки завдані державі – майже 90 тисяч гривень", – розповіла речниця обласної прокуратури.

Леся Гурецька каже, прокурори Тернопільської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт. Голову сільради та її сина обвинувачують у розтраті чужого майна за 3 частиною 191 статті Кримінального кодексу. Також інкримінують 1 частину 366 статті – це видача службовою особою неправдивих офіційних документів. За це передбачене покарання – штраф, або випрані роботи, або ув’язнення від 3 до 4 років.

Читайте також

На початок