Черкаський синоптик розповів про погоду на вихідні

Черкаський синоптик розповів про погоду на вихідні

Черкаський синоптик розповів про погоду на вихідні
Суспільне Черкаси

На Черкащині 11-12 березня синоптики прогнозують помірні дощі та шквали. Про це Суспільному повідомив начальник Черкаського обласного гідрометцентру Віталій Постригань.

У вихідні, 11-12 березня, синоптики прогнозують помірні дощі:

"Погоду Черкащини формуватиме більш активний черговий атлантичний вихор, тому прогнозуємо помірні дощі, посилення вітру та значні коливання атмосферного тиску. Найбільш холодним днем видасться неділя (12 березня) з температурою лише 3-8º тепла та ніч на понеділок — 0-5º морозу".

З 13 березня дощ припиниться, температурний фон повернеться у кліматичну норму березня, розповів синоптик. За модельними розрахунками, активне тепло очікується у третій декаді березня.

Віталій Постригань розповів, що завдяки сплеску тепла на полях області відновила вегетацію озимина, а наступне похолодання лише піде на користь посівам:

"Адже за високих температур рослини швидко розвиваються, за більш низьких — у них в першу чергу формується потужна коренева система, що є найбільш сприятливим сценарієм для формування врожаю ослаблених теплою зимою посівів. Дощі, які цьогоріч є бажаними, хоч і затримають підсихання ґрунту, а значить і початок весняної сівби, добре зволожать його верхні шари".

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

Читайте також

Вибір редакції

На початок