Жителям Дніпра, чиї оселі повністю або частково зруйновані через ракетні удари, виплатять до 2 млн грн допомоги

Жителям Дніпра, чиї оселі повністю або частково зруйновані через ракетні удари, виплатять до 2 млн грн допомоги

Жителям Дніпра, чиї оселі повністю або частково зруйновані через ракетні удари, виплатять до 2 млн грн допомоги
Фото: Суспільне Дніпро

У Дніпрі матеріальну допомогу до 2 млн грн виплатять й жителям інших районів міста, в яких через ракетні обстріли військ РФ повністю або частково зруйноване житло. Наразі по 2 млн грн отримали 15 власників зруйнованих квартир на житломасиві Перемога, повідомляється на сайті Дніпровської міськради.

За словами начальниці управління соціального захисту міськради Ірини Максименко, перші виплати надали 7 березня. 10 березня по 2 мільйони отримають власники ще 28 квартир на загальну суму 56 млн грн.

"На наступному тижні по два мільйони виплатимо ще шістьом власникам зруйнованих квартир. Також в нас залишаються 9 квартир, які в процесі збору документів. Ще 5 квартир не звернулись до нас, але ми тримаємо зв’язок, аби допомогти їм отримати цю допомогу", — сказала посадовиця.

Також формується розпорядження міського голови на виплату коштів до 2 млн грн жителям й інших районів міста, чиї оселі частково чи повністю зруйновані внаслідок ракетних атак. Таку матеріальну допомогу отримають ті, в кого сума збитків наразі складає більше 1 мільйона гривень. Гроші виплачуватимуть з міського бюджету.

Як зазначила Ірина Максименко, станом на 9 березня 2023 року матеріальну допомогу на загальну суму 44 061 123 грн отримали 245 дніпрян, чиє житло пошкоджене або зруйноване внаслідок атак армії РФ.

Що відомо

  • 14 січня армія РФ вдарила ракетами по Дніпру. Загинуло 46 людей, 80 поранено.
  • 25 січня під час 33-ї сесії депутати міськради Дніпра ухвалили рішення виплачувати потерпілим до мільйона гривень за зруйноване житло внаслідок обстрілів.
  • У Дніпрі потерпілі від ракетної атаки 14 січня можуть отримати до мільйона гривень з міського бюджету та ще мільйон обласної субвенції на відновлення пошкодженого житла.
  • Власники 43 зруйнованих квартир на житломасиві Перемога у Дніпрі невдовзі отримають матеріальну допомогу, вже готові документи на виплати. Документи для інших 20 – ще готуються.
  • У ніч на 9 березня російські військові атакували Дніпропетровщину безпілотниками та ракетами. У Дніпрі вибуховою хвилею вибило вікна в будинках. Загалом пошкоджено 46 склопакетів у будинках комунальної власності та 80 — у багатоповерхівках ОСББ і ЖБК.

Читайте також

42 жителям Павлограда, чиє житло пошкоджено через ракетний удар, надано понад 7 млн грн матеріальної допомоги

Втрачене житло під час війни: хто і як може отримати компенсацію. Пояснює юристка

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок