Допомога від благодійників: мешканцям Обухівської громади роздали 300 продуктових наборів

Допомога від благодійників: мешканцям Обухівської громади роздали 300 продуктових наборів

Допомога від благодійників: мешканцям Обухівської громади роздали 300 продуктових наборів
Фото: Обухівська РВА/Facebook

8 березня в Обухівському районі на Київщині провели чергову гуманітарну акцію на підтримку переселенців та місцевих мешканців соціально вразливих категорій. Їм роздали більше 300 продуктових наборів, переданих благодійниками.

Як повідомила у Facebook пресслужба Обухівської районної військової адміністрації, роздачу гумдопомоги організували благодійний фонд "Проксен" та гуманітарний штаб Обухівської РВА.

Мешканцям громади видали більше 300 коробок із продуктами, які були доповнені подарунками від польських друзів із Познанського повіту.

У громаді найближчим часом планують провести подібну гуманітарну акцію. Детальнішу інформацію можна знайти на сайті Обухівської РВА і в Telegram-каналі. На отримання допомоги можуть претендувати:

  • переселенці;
  • громадяни пенсійного віку;
  • люди з інвалідністю/хронічними захворюваннями;
  • вагітні/жінки, які годують немовлят;
  • мешканці тимчасового поселення/шелтеру;
  • багатодітні родини;
  • одиноке домогосподарство та ін.

Для отримання допомоги необхідно подати заявку.

Що відомо про благодійну допомогу мешканцям Київщини

На початку березня Центр надання соціальних послуг Гостомеля почав прийом заяв від мешканців на отримання грошової допомоги.

У лютому у Вишгороді на Київщині почали реалізацію нового благодійного проєкту підтримки населення.

Наприкінці грудня 2022 року мешканці Ірпінської громади могли подати заявки на отримання грошової допомоги від Благодійного фонду "Право на захист".

Постраждалі від воєнних дій у Броварах, Бучі, Ірпені та інших населених пунктах Київської та Харківської областей могли отримати фінансову допомогу від американської благодійної організації HIAS.

У грудні минулого року у Гостомельській громаді родини з дітьми, які постраждали внаслідок воєнних дій, подавали заявки на отримання матеріальної допомоги.

Читайте також

Київський метрополітен отримав гуманітарну допомогу та запустив патріотичний арт-поїзд

На початок