В Ірпінській громаді оновлюють системи оповіщення про повітряну тривогу

В Ірпінській громаді оновлюють системи оповіщення про повітряну тривогу

В Ірпінській громаді оновлюють системи оповіщення про повітряну тривогу
Фото: Ірпінська міська рада/Facebook

У селах Ірпінської громади на Київщині встановлюють нові системи оповіщення населення про виникнення надзвичайних ситуацій. Роботи виконають найближчим часом у селах Козинці, Діброва і Забуччя.

Про це повідомляє Ірпінська міська рада у Facebook.

У міськраді нагадали, що в різних частинах Ірпеня встановлені рупорні гучномовці, якими транслюють сигнали повітряної тривоги, також можна інформувати мешканців про виникнення надзвичайних ситуацій. Навесні новими системами оповіщень для відкритих територій почали оснащувати села Ірпінської громади. Вони працюватимуть від пульту ДСНС. Сигнальні пристрої можуть отримувати електроживлення від сонячних батарей. Перший блок такої системи оповіщення вже встановили біля школи в с. Михайлівка-Рубежівка.

Що відомо про систему оповіщення в Києві та області

Київ поступово удосконалює систему оповіщення населення про надзвичайні ситуації. За зразок брали системи, які працюють у США, Німеччині та Польщі.

У Києві у Деснянському районі з 9 ранку 28 лютого і до вечора 1 березня тестували оновлену систему оповіщення про надзвичайні ситуації.

У вересні минулого року відбулося тестування нової системи інформування за допомогою мобільних операторів Київстар, Vodafone та lifecell. ДСНС надсилало тестові повідомлення зі звуковим сигналом на телефон.

Читайте також

Інформуватиме про вид загрози і напрямки евакуації: переваги нової системи оповіщення у столиці

На початок