У Харкові на маршрути вийшли 98 автобусів, воду підвозять — Терехов

У Харкові на маршрути вийшли 98 автобусів, воду підвозять — Терехов

У Харкові на маршрути вийшли 98 автобусів, воду підвозять — Терехов
Суспільне Харків

У Харкові не працює електротранспорт та метро, на маршрутах у цей час — 98 міських автобусів.

Про це сказав міський голова Ігор Терехов.

За його словами, у місті працюють пункти незламності та пункти видачі їжі, воду підвозять.

"Тяжкі наслідки нічних влучань. По Харкову було 11 влучань С-300, це крична інфраструктура. Ми змогли подати напругу на Харків, на критичну інфраструктуру, тому зараз відпрацьовуємо усі питання щодо відновлення постачання", — говорить Терехов.

Термінів, коли у Харкові зможуть відновити світло, поки немає, сказав Терехов.

"Руйнування тяжкі, маємо все відпрацювати. Це не залежить зараз від чогось бажання, є певні технічні умови. Весь Харків зараз без світла. Магазини аптеки, АЗС працюють. Пункти незламності працюють, пункти видачі їжі також. Метро стоїть, електротранспорт також. З 4 ранку працюємо. 98 автобусів вийшли на маршрути. Водопостачання відсутнє по всьому місту. У першу чергу підключимо критичну інфраструктуру, житловий фонд, вуличне освітлення вже потім", — сказав Ігор Терехов.

Що відомо

  • З близько 04:00 у Харкові почали лунати вибухи. Двом жінкам надали допомогу після ударів РФ під Харковом, сказав речник рятувальників регіону Євген Василенко. За його словами, влучання було у землю поблизу приватного будинку.
  • У Харківській області обмежують електропостачання внаслідок ударів по енергетичній інфраструктурі. Харків та частина громад регіону без світла.

Підписуйтесь на новини Харкова та області в Facebook, Viber, Instagram, Telegram, Youtube

Вибір редакції

На початок