У Луцьку – новий приміський автобусний маршрут

У Луцьку – новий приміський автобусний маршрут

З 9 березня розпочав роботу новий приміський автобусний маршрут № 57 "Луцьк – Боголюби". Наразі на маршруті працюють чотири автобуси, – розповів Суспільному начальник міського відділу транспорту Віктор Главічка.

Наразі маршрут обслуговує тимчасовий перевізник. Конкурс на обслуговування за цим маршрутом має відбутися 4 квітня.

"Зараз була необхідність пустити в той напрямок більше автобусів, про це надходили звернення від людей, бо йде весна, починатимуться польові роботи", – каже Віктор Главічка.

З його слів, шлях проходження маршруту у прямому та зворотному напрямку склали так, щоб люди змогли добратися до всіх найбільших проспектів обласного центру.

Маршрут пролягатиме так: вул. Карбишева, вул. Конякіна (АС-1), вул. Карпенка-Карого (Завокзальний ринок), пр. Перемоги, пр. Василя Мойсея, вул. Винниченка, вул. Шевченка, вул. Чернишевського, вул.Ковельська, с. Зміїнець, с. Боголюби (40 років Перемоги) (місця міжзмінного відстою на вул.Карбишева та у с.Боголюби).

Що відомо

  • У жовтні 2022-го в Луцьку провели перевірки із дотримання графіків руху та виконання рейсів міським пасажирським транспортом. За результатами перевірок перевізникам видали приписи про усунення недоліків, аби ті провели роботу з водіями.
  • У липні 2022-го на автошляхах Волині відновили перевірки громадського транспорту. За п'ять днів поліцейські і працівники Укртрансбезпеки зафіксували 31 порушення серед більш як сотні оглянутих пасажирських автобусів.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

Вибір редакції

На початок