На Кубку світу з лижних перегонів та біатлону волинянка здобула три медалі

На Кубку світу з лижних перегонів та біатлону волинянка здобула три медалі

Волинянка Богдана Конашук на Кубку світу з лижних перегонів та біатлону здобула три медалі: два "золота" та одне "срібло", – повідомили в центрі фізичної культури та спорту людей з інвалідністю "Інваспорт".

Змагання майже тиждень тривали у місті Мідвей, штату Юта в США. У складі національної паралімпійської збірної команди України з лижних перегонів та біатлону волинянка Богдана Конашук здобули три нагороди.

Перше "золото" Богдана Конашук здобула 4 березня у класі стоячи, в індивідуальній гонці на дистанції 12,5 кілометрів.

На Кубку світу з лижних перегонів та біатлону волинянка здобула три медалі
Богдана Конашук посередині, з першим здобути "золотом" на Кубку світу у США. Фото: Національний паралімпійський комітет України

У четвертий день змагань, 5 березня, в біатлоні, спринті на 7,5 кілометрів у спортсменки з Волині – "срібло".

В останній змагальний день, Богдана Конашук здобула другу "золоту" медаль у гонці переслідуванні.

Загалом, у Кубку світу брали участь спортсмени з 18 країн світу, Україну представляли 12 паралімпійців. У переддень до завершення етапу Кубку світу, у доробку України була 31 медаль: 12 золотих, 9 срібних та 10 бронзових.

Довідково: Богдана Конашук – членкиня збірної паралімпійської команди України. Майстер спорту України (біатлон–ураження опорно-рухового апарату, 2016 р.), учасниця ХІІ зимових Паралімпійських ігор (Південна Корея, 2018 р.), чемпіонатів та Кубків світу з зимових видів спорту. Наразі представляє Волинську область, місто Луцьк.

Що відомо

  • 22 лютого Богдана Конашук на чемпіонаті України з лижних перегонів та біатлону для людей з інвалідністю у біатлонному спринті на 7,5 кілометрів посіла третє місце.
  • Наприкінці січня спортсменка здобула "бронзу" на чемпіонаті світу з лижних перегонів та біатлону, що відбувався у шведському місті Естерсунді.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

Вибір редакції

На початок