Тернопільський паралімпієць виборов третю золоту медаль на змаганнях в США

Тернопільський паралімпієць виборов третю золоту медаль на змаганнях в США

Тернопільський паралімпієць виборов третю золоту медаль на змаганнях в США
Фото: Тарас Радь

Третю золоту медаль виборов тернополянин Тарас Радь на Кубку світу з лижних перегонів та біатлону у США. Про це повідомили на сторінці Управління молоді, спорту та іміджевих проєктів Тернопільської ОВА.

Змагання проходять у місті Мідвей, Юта, США. Тернополянин здобув перемогу у класі LW 10-12 (сидячи). Загалом, це вже п’ята медаль Тараса на цих змаганнях. Зокрема, спортсмен завоював "золото" у біатлоні спринт на дистанції 7,5 км, "золото" у біатлоні в індивідуальній гонці на дистанції 12,5 км, а також у його здобутку бронзова нагорода у лижних перегонах в індивідуальній гонці вільним стилем на дистанції 5 км та "срібло" у лижних перегонах спринт класичним стилем.

Тарас РАДЬ, майстер спорту України міжнародного класу з лижних перегонів та заслужений майстер спорту України біатлону, вихованець ДЮСШІ "Інваспорт", студент магістратури факультету фізичного виховання Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка. Тренер спортсмена – заслужений працівник фізичної культури і спорту України, заслужений тренер України Віктор Федорчак.

Нагадаємо, що участь у цих змаганнях беруть спортсмени з 18-ти країн світу, честь України захищають 12 паралімпійців. Отож, у п’ятий день турніру, 7 березня, в біатлоні у гонці переслідування українські паралімпійці вибороли 7 високих нагород - 4 золоті, 1 срібну та 2 бронзові медалі.

Що відомо

Вибір редакції

На початок