Костюк, Цуренко та Ястремська провели матчі першого кола на турнірі WTA 1000 в Індіан-Веллсі: як зіграли українки

Костюк, Цуренко та Ястремська провели матчі першого кола на турнірі WTA 1000 в Індіан-Веллсі: як зіграли українки

Костюк, Цуренко та Ястремська провели матчі першого кола на турнірі WTA 1000 в Індіан-Веллсі: як зіграли українки
Леся Цуренко, фото: AP Photos

У наступному колі змагань Україну представлятимуть три тенісистки.

Три українських тенісистки - Марта Костюк, Даяна Ястремська та Леся Цуренко - провели матчі першого кола турніру серії Мастерс в Індіан-Веллсі. Окрім них у змаганні також бере участь Ангеліна Калініна, яка у статусі сіяної стартуватиме з другого кола.

Минулого тижня Ястремська та Цуренко брали участь у турнірах рівня WTA у Остіні та Монтерреї відповідно. Для обох українських тенісисток змагання завершились вильотом у пергому раунді. Натомість Костюк взяла участь у дебютному Мастерсі сезону після перемоги у турнірі WTA в Остіні, яка стала для Марти першою в кар'єрі.

Читайте також: Особистий рекорд Марти Костюк та дві українки у топ-40: оновлені тенісні рейтинги ATP та WTA

Першою серед українських тенісисток свій шлях на турнірі WTA 1000 в Індіан-Веллсі розпочала Даяна Ястремська. На старті змагань українка зустрілась з 79-ю ракеткою світу угоркою Анною Бондар. Для тенісисток цей матч став другим очним протистоянням в кар'єрі.

Ястремська здобула перемогу у матчі проти Бондар з рахунком 2:0, вигравши третю гру у 2023 році в основній сітці. Вийшовши до другог окола, Даяна повторила свій найкращий результат на турнірі в Індіан-Веллсі. У наступному раунді українська тенісистка зустрінеться з 16-ю ракеткою світу Барборою Крейчиковою.

Другу перемогу для України на турнірі в Індіан-Веллсі здобула Леся Цуренко. Українка розпочала свій шлях на турнірі з двох матчів у кваліфікації, а а першому колі її суперницею стала Лінь Чжу.

Китайська спортсменка завдала поразки Цуренко у 2023 році у фіналі турніру WTA у Хуахіні. Загалом матч у США став для обох тенісисток третім протистоянням у кар'єрі. Завдяки перемозі з рахунком 2:0 у Індіан-Веллсі, Леся вийшла вперед у очних матчах в Чжу - 2:1.

Для Лесі Цуренко це перша перемога в основній сітки змагань WTA 1000 у Індіан-Веллсі, починаючи з 2019 року. Тоді українка у статусі сіяної розпочала турнір з другого кола. У наступному раунді цьогорічних змагань Цуренко зіграє проти 29-ї сіяної Донни Векич.

Натомість Марта Костюк у статусі чемпіонки турніру WTA розпочала шлях на турнірі в в Індіан-Веллсі з матчу проти 103 ракетки світу Ребекки Петерсон. Тенісистки вперше у кар'єрі зустрічались між собою.

Матч Костюк та Петерсон тривав майже три години та завершився поразкою Марти з рахунком 1:2. Друга ракетка України також зіграє у парній сітці турніру Індіан-Веллсі - разом з румункою Еленою-Габріелою Русе вона зустрінеться з третьої сіяною парою - Людмила Кіченок/Єлена Остапенко (Україна/Латвія).

Матчі українок у Індіан-Веллсі

Перше коло

  • Індіан-Веллс. Середа, 8 березня. Даяна Ястремська - Анна Бондар (Угорщина) - 2:0 (6:3, 6:4)
  • Індіан-Веллс. Четвер, 9 березня. Леся Цуренко - Лінь Чжу (Китай) - 2:0 (6:4, 6:3)
  • Індіан-Веллс. Четвер, 9 березня. Ребекка Петерсон (Швеція) - Марта Костюк - 2:1 (7:5, 5:7, 7:5)

Друге коло

  • Індіан-Веллс. П'ятниця, 10 березня. Лінда Фругвіртова (Чехія) - Ангеліна Калініна
  • Індіан-Веллс. П'ятниця, 10 березня. Барбора Крейчикова (Чехія) - Даяна Ястремська
  • Індіан-Веллс. П'ятниця, 10 березня. Донна Векич (Хорватія) - Леся Цуренко

Турнір в Індіан-Веллсі: що відомо

  • Перший турнір престижної серії цього року відбувся в лютому в Дубаї. Найдалі серед українок — до 1/8 фіналу — пройшла Ангеліна Калініна. Катаріна Завацька закінчила змагання в першому колі, Костюк та Ястремська — у другому.
  • До змагань в Індіан-Веллсі дві українських тенісистки підійшли з особистим рекордом у рейтингу WTA: Калініна посідає 29-те місце, Костюк - 40-ве.
  • Цуренко виступає у США після двох поспіль турнірів, на яких тенісистка достроково знімалася впродовж матчів першого раунду. У лютому Леся не догравала свої матчі в мексиканських Меріді та Монтерреї.
Читайте також: "М'ячі перетворювалися на "пухнасте" каміння". Леся Цуренко пояснила причину другого зняття поспіль з турніру WTA

Вибір редакції

На початок