"Я з дитинства знала, чого хочу". Історія директорки Ужгородської швейної фабрики Мирослави Каламуняк

"Я з дитинства знала, чого хочу". Історія директорки Ужгородської швейної фабрики Мирослави Каламуняк

"Я з дитинства знала, чого хочу". Історія директорки Ужгородської швейної фабрики Мирослави Каламуняк
Фото: Суспільне Ужгород

Працюють безкоштовно, аби зібрати гроші на потреби Збройних Сил України. Так відзначили Міжнародний день боротьби за права жінок працівники Ужгородської швейної фабрики. Про це Суспільному розповіла директорка підприємства Мирослава Каламуняк.

Цьогоріч 8 березня працюють безкоштовно, аби таким чином зібрати гроші на потреби ЗСУ. Розповіла директорка Мирослава Каламуняк. "Такий сьогодні день. Я, моє покоління з Радянського союзу, то ми знаємо цей день як міжнародного свята, вихідного свята, бо це був вихідний день. Сьогодні, напевно, ми вперше працюємо за весь цей час. Часи змінюються і ніхто з моїх колег і знайомих не хотів сьогодні свята, тому в нас робочий день. Тим більше, що у нас особливий робочий день, ми про це домовилися ще раніше, про те, що 8 березня ми відпрацюємо безкоштовно, а зароблені гроші відправимо на потребу Збройних Сил" — каже жінка.

загиблий
Фото: Суспільне Ужгород

Мирослава Каламуняк Ужгородську швейну фабрику очолює упродовж 28 років. Працювала на цьому підприємстві швачкою, майстеркою, технологинею, контролеркою та начальницею цеху. "Нас колись було 700, зараз близько 300. ситуація на ринку змінюється. Ми вже багато підприємств повідкривали, щоб не возити, а мати на місці. Це щиро. Я щаслива працювати з тими людьми, котрі тут підібралися, у якійсь мірі я їх підібрала, у якійсь мірі ми разом створили мене. Жодних складнощів. Будь-яке завдання, яке ми перед собою ставимо, ми до нього приходимо" — розповіла директорка швейної фабрики.

загиблий
Фото: Суспільне Ужгород

Мирослава розповідає, чому обрала фах швачки. "Моя мама шила крепдешинові плаття, а тато на цій машині шив чоботи. У родині машинка була завжди тому давала шматок хліба. Так, я навчилася це робити. У молодості, коли мені треба було піти в бар, то я могла пошити спідницю, чи блузу, так заробити 5 чи 10 рублів. Зараз я вже шию менше, я більше керую. Я з дитинства знала чого я хочу. Я це розповідаю, як менторка на зустрічах з молодими і студентами. Я їм розповідаю, що половина нашого успіху — це чітко знати, чого ти хочеш в цьому житті. Треба любити себе, я чесно не знаю, як це, просто треба любити себе. Любити цей світ, любити своїх близьких, любити своїх рідних, просто культивувати в своєму серці любов, тоді воно вернеться тобі сторицею", — ділиться жінка.

Читайте також:

  • Генсек ООН прибув до України, загибель "Да Вінчі". 378 день війни
  • Російське військо втратило 700 військових за добу — Генштаб ЗСУ
  • У Грузії відновились протести проти закону "про іноагентів". Що відбувається
  • В Україні погіршилось ставлення до 8 березня за останні роки — опитування
  • Зеленський зустрівся з генсеком ООН. Говорили про мир і зернову угоду

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram

Вибір редакції

На початок