Стало відомо, коли суд розгляне апеляцію лідера "Потону" Павла Оніщенка

Стало відомо, коли суд розгляне апеляцію лідера "Потону" Павла Оніщенка

Стало відомо, коли суд розгляне апеляцію лідера "Потону" Павла Оніщенка

Суд призначив на 18 червня розгляд апеляційної скарги на обрання запобіжного заходу Павлу Оніщенку, 5 червня взятого під варту за підозрою у посяганні на життя правоохоронців.

Цю інформацію Суспільному підтвердив один із захисників Оніщенка В'ячеслав Якутін.

За його словами, захист просить звільнити клієнта з-під варти під більш м'який запобіжний захід.

За інформацією сайту "Судова влада", засідання за скаргою Оніщенка у Харківському апеляційному суді призначено на 9:45 18 червня. Головуючий суддя — Сергій Шабельников.

Коли розглядатиметься апеляційна скарга іншого взятого під варту лідера "Потону" Миколи Маслова, поки не визначено.

Що відомо

  • 3 червня поліція затримала п'ятьох учасників громадської організації "Потон" через "озброєний конфлікт з правоохоронцями" в Краснокутському районі. Затриманих підозрюють за ч. 1 ст. 345 (погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу) та ст. 348 (посягання на життя працівника правоохоронного органу). За версією слідства, вони переслідували працівників СБУ і пошкодили автомобіль, в якому вони перебували. Оніщенко здійснив один постріл в машину. Ніхто не постраждав.
  • 4 червня прихильники "Потону" пікетували обласне управління поліції з вимогою звільнити соратників.
  • 5 червня на підтримку "Потону" у Харкові пікетували Київський районний суд Харкова, де затриманим обирали запобіжні заходи.
  • 5 червня Київський райсуд взяв під варту без права внесення застави лідерів "Потону" Павла Оніщенка і Миколу Маслова. На засіданні суду Маслов поранив руку.
  • Щодо двох затриманих суд визначив заставу, ще одного відпустив під домашній арешт.
  • 12 червня один із затриманих Олександр Єрмолов вийшов із СІЗО під заставу у розмірі понад 400 тисяч гривень.
  • На підтримку "потонівців" їхні родичі та соратники пікетували Харківську облдержадміністрацію. Дружина Оніщенка оголошувала триденне голодування.
  • В поліції Харківщини заявили, що не виключають, що представники організації "Потон" можуть бути причетні до вимагання коштів з комерційних підприємств регіону.
На початок