У Полтаві відбулося судове засідання щодо стрілянини біля кафе "Ботанік" (ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ)

У Полтаві відбулося судове засідання щодо стрілянини біля кафе "Ботанік" (ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ)

У Полтаві відбулося судове засідання щодо стрілянини біля кафе "Ботанік" (ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ) Суспільне Полтава

В Октябрському райсуді Полтави продовжують розгляд справи щодо стрілянини біля кафе "Ботанік". Долучають письмові докази. На засідання 15 червня прийшла представниця потерпілих, прокурор та адвокат обвинуваченого. Самого обвинуваченого Віктора Малого привели під конвоєм. Потерпілий у справі – охоронець полтавського кафе "Ботанік", що отримав дві кулі в голову, помер у лікарні 16 квітня. У медзакладах чоловік перебував 8 з половиною місяців.

13:31 Засідання завершили. Матеріали до справи долучили. Наступне судове засідання відбудеться 18 червня. На ньому сторони продовжать долучати матеріали.

13:13 На відео видно, як жінка, з якою йшов чоловік, переходить дорогу, поки чоловік намагається справити нужду.

13:09 На засіданні починають переглядати відео з камер спостереження біля кафе.

12:53 Прокурор просить долучити і запит слідчого щодо отримання відео із камер спостереження, що розміщені на фасаді кафе "Ботанік".

12:35 Далі прокурор просить долучити до справи рапорт слідчого про дослідження цих відеоматеріалів. У рапорт йдеться, що на відео помітний чоловік, зовні схожий на обвинуваченого.

Судове засідання щодо стрілянини біля кафе "Ботанік". Суд досліджує відео-докази.Суспільне Полтава

Судове засідання щодо стрілянини біля кафе "Ботанік". Суд досліджує відео-докази.

12:32 Адвокат Малого говорить, що невідомо, чи то обвинувачений. Малий каже: себе на відео не впізнає. За його словами, за висновками харківських експертів, на відео це не він. Це випадкова схожість.

12:31 На відео з усіх камер видно, що чоловік із темною сумкою йде із жінкою у напрямку від зупинки Небесної Сотні до кафе. Уже після стрілянини на перехресті Пушкіна та Європейської чоловік біжить сам.

12:20 Прокурор підтверджує, що не вилучили ні сумку, ні взуття дружини.

12:15 Обвинувачений говорить, що на відео не він. І то не його жінка. В той час він не був у тому місці, яке на відео. Чоловік на відео з сумкою. Обвинувачений каже, що такої сумки у нього не знайшли і не вилучали.

12:14 Ці відеозаписи спростовують слова адвоката Малого про те, що обвинувачений того дня і в той час був вдома. Він на відео з дружиною Вірою Малою.

12:06 Диск із відео з камер переглядають, але чи додучати записи як доказ суд вирішить згодом.

11:55 Прокурор говорить, що долучити ці матеріали можна.

Судове засідання щодо стрілянини біля кафе "Ботанік". Суд заслуховує обвинуваченого Віктора Малого.Суспільне Полтава

Судове засідання щодо стрілянини біля кафе "Ботанік". Суд заслуховує обвинуваченого Віктора Малого.

11:54 Адвокат Малого каже: відео з камер спостереження не можна долучити до справи, бо це лише копії, а такі матеріали мають надаватися в оригіналі.

11:52 Обвинувачений говорить: за висновками експертів, потерпілий був уражений вогнепальною зброєю. А пістолет Флобер, який вилучили у Малого, до такої не відносять.

Судове засідання щодо стрілянини біля кафе "Ботанік". Суд заслуховує прокурора.Суспільне Полтава

Судове засідання щодо стрілянини біля кафе "Ботанік". Суд заслуховує прокурора.

11:47 Далі долучають письмові докази. Це рапорти щодо дослідження відео з камер системи "Безпечне місто", де можна відслідкувати маршрут обвинуваченого.

11:45 Смерть Сусли пов'язана із травмами, які він отримав під час стрілянини. Це висновки експертизи, говорить прокурор. В тканині мозку виявили дві деформовані кулі.

11:42 Прийшли результати експертизи щодо причин смерті потерпілого, каже прокурор Григорій Гринь.

11:41 Розпочалося судове засідання

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди