Прессекретарка міського голови пише ретроромани про Хмельницький та допомагає ЗСУ

Прессекретарка міського голови пише ретроромани про Хмельницький та допомагає ЗСУ

Прессекретарка міського голови пише ретроромани про Хмельницький та допомагає ЗСУ
Фото: Суспільне Хмельницький

Хмельницька письменниця, переможниця "Коронації слова" Ольга Саліпа виставила на благодійний аукціон свою трилогію ретророманів про Хмельницький. До аукціону може долучитись кожен охочий, хто перерахує кошти сумою від 100 гривень благодійному фонду "Волонтери Поділля". Благодійний аукціон відбудеться 13 березня о 12:00.

Про це Суспільному розповіла письменниця Ольга Саліпа.

Трилогія ретророманів Ольги Саліпи "Будинок на аптекарській", "Брошка гімназистки" та "Пташка на долоні" описує події в Проскурові ХХ століття та вже в сучасному Хмельницькому, розповідає письменниця. В кожній із книг хмельничани можуть впізнати звичні локації в історичній частині міста – на сучасній вулиці Проскурівській.

Хмельницька письменниця, переможниця "Коронації слова" Ольга Саліпа виставила на благодійний аукціон свою трилогію ретророманів про Хмельницький
Хмельницька письменниця, переможниця "Коронації слова" Ольга Саліпа виставила на благодійний аукціон свою трилогію ретророманів про Хмельницький. Фото: Суспільне Хмельницький

"Перша книга – "Будинок на Аптекарській". Головна героїня – сучасної сюжетної лінії приїздить в Хмельницький на похорон свого батька. Але його смерть виявляється досить таємничою. І розгадку цієї таємниці їй підказує листівка, яку вона знаходить в будинку Людвіга Деревоєда. Друга книга – "Брошка гімназистки". Наталія Харюзова, директорка жіночого пансіонату дуже мріє про те, щоб її пансіонат отримав статус гімназії. Але для цього репутація закладу повинна бути бездоганною. Але в неї є недруги, які намагаються цьому перешкодити. Третій роман – книга "Пташка на долоні". Тут дія відбувається в медичних закладах нашого міста. Дуже багато відомих лікарів. Ними славився наш Проскурів. Дія відбувається в 1917-1918 роках. Це післявоєнні роки. Період, коли в місто заходять австрійські війська. Нібито миротворці. Але, як вони потім поводяться з мешканцями міста – про це є і в книзі", — розповідає Ольга Саліпа.

Благодійний аукціон з розіграшем трилогії книг Ольги Саліпи відбудеться на сторінці Управління культури Хмельницької міської ради 13 березня о 12 годині
Благодійний аукціон з розіграшем трилогії книг Ольги Саліпи відбудеться на сторінці Управління культури Хмельницької міської ради 13 березня о 12 годині. Фото: Суспільне Хмельницький

Ольга Саліпа розповідає – в роботі над романами працювала з історичними документами та спілкувалась з хмельницькими краєзнавцями. Ці книги письменниця виставляє на благодійний аукціон на підтримку Збройних Сил України.

"Потрібно задонатити на рахунок благодійного фонду "Волонтери Поділля" будь-яку суму від 100 гривень. І написати в коментарях під дописом, де проводиться лотерея, що ви берете в ній участь. Надіслати в приватні повідомлення управлінню підтвердження того, що ви перерахували певну суму. Учаснику лотереї буде присвоєний номер, залежно від суми, яку він задонатив. Кожні 100 гривень – це окремий номер", — каже письменниця.

Благодійний аукціон з розіграшем трилогії книг Ольги Саліпи відбудеться на сторінці Управління культури Хмельницької міської ради 13 березня о 12 годині.

Читайте також

  • Як у Хмельницькому формували стрілецький батальйон в перший день повномасштабного вторгнення
  • Блогерський скандал у Хмельницькому: спільні звинувачення та реакція поліції
  • За знущання над дружиною засудили жителя Хмельниччини
  • На Хмельниччині судитимуть молодика за психологічне насильство над матір'ю
  • Хмельничанину оголосили підозру за незаконне зберігання зброї

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

Вибір редакції

На початок