На Кіровоградщині весняних канікул не буде у 78 школах. Чому

На Кіровоградщині весняних канікул не буде у 78 школах. Чому

На Кіровоградщині весняних канікул не буде у 78 школах. Чому
Фото: Суспільне

У Кіровоградській області у 78 з 452 шкіл не буде весняних канікул. Про це Суспільному розповіла директорка обласного департаменту освіти Ельза Лещенко. З її слів, для учнів цих шкіл весняні канікули об’єднали з зимовими.

За інформацією керівниці департаменту, у попередні роки весняні канікули розпочинались в останній тиждень березня: "Відповідно до Закону України про загальну середню освіту, терміни канікул обирають в школах. У 78 школах вирішили об’єднати весняні канікули із зимовими – у січні".

Не буде весняних канікул у школах Надлацької громади Голованівського району, Бобринецької та Знам’янської громад Кропивницького району, Маловисківської, Смолінської і Тишківської громад Новоукраїнського району та Онуфріївської громади Олександрійського району Кіровоградської області, сказала Ельза Лещенко.

У Благовіщенській громаді Голованівського району, Компаніївській і Кетрисанівській громаді Кропивницького району та Приютівській громаді Олександрійського району весняні канікули, за даними директорки департаменту, будуть у частині шкіл: "В цих громадах на весняні канікули підуть учні 36 шкіл".

У 226 школах області весняні канікули триватимуть з 27 березня по 2 квітня. Серед цих шкіл 31 з 38 у Кропивницькому, усі школи Олександрії і Світловодська.

Читайте також

Повідомляйте про події з життя вашого міста чи селища у Кіровоградській області http://surl.li/evtwt
Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб

Вибір редакції

На початок