Україна - 11-а в естафеті юніорів на чемпіонаті світу з біатлону: результати гонки

Україна - 11-а в естафеті юніорів на чемпіонаті світу з біатлону: результати гонки

Україна - 11-а в естафеті юніорів на чемпіонаті світу з біатлону: результати гонки
Biathlon.com.ua/Harald Deubert

Поборотися за вищі місця українцям завадили кола штрафу.

У казахстанському Щучинську триває юніорський чемпіонат світу з біатлону. У п'ятий змагальний день на турнірі відбулися дві естафети за участі юніорів.

Україна була представлена лише в одній з двох естафет - у гонці юніорок "синьо-жовті" не мали достатньої кількості біатлоністок. Натомість в естафеті юніорів Україна виставила склад - на старт вийшли Владислав Чихарь, Віталій Мандзин, Сергій Супрун та Степан Кінаш.

Показати високий результат у естафеті юніорів Україні не вдалося. Вже на першій передачі естафеті українці йшли 13-ми з відставанням у майже дві з половиною хвилини: Владислав Чихарь хоча й використав лише три додаткові патрони на вогневих рубежах, але на дистанції програв понад дві хвилини.

Відіграти позиції для України мав шанс Віталій Мандзин. Після першої стрільби він підняв команду на 11-е місце, однак на "стійці" заробив коло штрафу. І хоча позицію втримав, відставання від лідера збільшилося до трьох хвилин.

Третій етап Україна розпочала на 11-му місці, маючи поруч Казахстан та Польщу. І вже на першій стрільбі погіршила своє становище: Сергій Супрун заробив коло штрафу, з якого вийшов на 13-му місці з майже 4-хвилинним відставанням. А на "стійці" ще відправився на одне коло, хоча й залишився 13-м.

У підсумку Україна фінішувала 11-ю. На останньому етапі Степана Кінаша українцям вдалося відіграти дві позиції - біатлоніст закрив усі десять мішеней без додаткових патронів. Однак поборотися за вищі місця йому не вдалося.

Переможцями естафети стали біатлоністи з Норвегії, які лише на останньому колі, попри чотири кола штрафу, випередила Німеччину. Топ-3 замкнула Італія.

Юніорський ЧС-2023. Естафета, юніори

  1. Норвегія (4+13) 1:19:05.9
  2. Німеччина (0+14) +8.9
  3. Італія (0+12) +1:08.3
  4. США (2+8) +1:33.5
  5. Польща (2+11) +2:06.6
  6. Швеція (7+13) +3:05.1

...

  • 11. Україна (3+15) +5:50.8
На початок