Видурив 228 тисяч гривень: підозрюють жителя Тернопільщини

Видурив 228 тисяч гривень: підозрюють жителя Тернопільщини

Видурив 228 тисяч гривень: підозрюють жителя Тернопільщини
Суспільне Тернопіль

Поліцейські Тернопільщини розшукують шахрая, який видурив у подружжя 228 тисяч гривень. Люди, які втратили гроші – жителі Чортківського району. Про це розповів речник Нацполіції Тернопільщини Сергій Крета.

За його словами, за 228 тисяч гривень чоловік пообіцяв привезти із-закордону і розмитнити автомобіль.

"Оголошення про цю послугу шахрай розмістив на одному із сайтів. У ньому він повідомив, що тривалий час займається цією справою і скинув фото автівок, які може пригнати з-закордону. Після того, як замовники визначилися яку машину обрати, шахрай попросив передоплату. Отримавши частину коштів, згодом видурив у них ще половину суми від вартості авто. Загальна сума, яку перерахували потерпілі – 228 тисяч гривень", – розповів речник Нацпоілції Тернопільщини.

Сергій Крета каже, коли автомобіля довго не було, то шахрай переконував замовників, що скоро машина буде у них. А потім він перестав виходити на зв’язок і видалив усю переписку з покупцями.

"Слідчі розпочали провадження за 190 статтею Кримінального кодексу. Це заволодіння чужим майном шляхом обману чи зловживання довірою. Чоловіка за це можуть оштрафувати, або призначити громадські чи виправні роботи, або ув’язнити до 3 років".

Читайте також

На початок