В Одесі у лютому відкрили три кабінети допомоги жінкам

В Одесі у лютому відкрили три кабінети допомоги жінкам

В Одесі у лютому відкрили три кабінети допомоги жінкам
Фото ілюстративне. Психолог. Фото: pexels

В Одесі у лютому відкрили три кабінети допомоги жінкам, де можна отримати медичну, психологічну та соціальну допомогу. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса розповіла начальниця відділу з реалізації гендерної політики управління з реалізації гендерної політики, запобігання та протидії домашньому насильству і торгівлі людьми департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради Тетяна Мітронова.

“У лютому 2023 року на базі трьох медичних закладів, у пологовому будинку №7 і у центрах первинної медико-санітарної допомоги №4 та №5, відкрито кабінети комплексної медичної, психологічну та соціальну допомогу для жінок, які постраждали від домашнього та сексуального насильства, у тому числі зі статусом ВПО та жінок з інвалідністю”, – зазначала Тетяна Мітронова.

Також в грудні минулого року в Одесі відкрили простір для жінок та дівчат, які зазнали насильства під час війни “Вільна”.

6 березня такий самий простір відкрили в місті Ізмаїл. Також, за словами Тетяни Міронової, в Одесі хочуть створити спеціалізовану установу соціально-психологічної підтримки дітей, які зазнали насильства або стали його свідками.

Читайте також

  • Радянський спадок чи символ солідарності? Що про скасування свята 8 березня говорять громадські діячки з Одеси
  • "Ненавиджу все, що пов’язано з Росією": історія танцівниці з Харкова, дім якої знищили обстрілами
  • Волонтерка, військова, лікарка, вчителька — історії українок, які змінюють країну на краще

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок