"Пан Коцький". Миколаївський театр ляльок покаже першу виставу за рік

"Пан Коцький". Миколаївський театр ляльок покаже першу виставу за рік

"Пан Коцький". Миколаївський театр ляльок покаже першу виставу за рік
Фото: Миколаївський театр ляльок

Миколаївський академічний обласний театр ляльок відновлює свою роботу. 11 березня відбудеться перша вистава театру від початку повномасштабного вторгнення РФ на територію України. Враховуючи безпекову ситуацію, для зустрічей з миколаївською малечею обрано приміщення Центральної міської бібліотеки для дітей.

Про це кореспондентам Суспільного розповіла керівниця літературно-драматичної частини Миколаївського академічного обласного театру ляльок Олена Антонова.

Від початку повномасштабної війни театр ляльок не працював на комерційній основі. З квітня 2022 року артисти почали виїжджати на в місця, де мешкають внутрішньо переміщенні особи з дітьми з програмами та виставами з репертуару театру.

"Ми стали розглядати продовження нашої співпраці з бібліотекою на платній основі. Місцем проведення спільних заходів визначили поки що бібліотеку через те, що там є укриття. Як тільки покращиться ситуація в країні, ми відновимо спільні проєкти, як в театрі, так і на інших майданчиках міста", — розповіла Олена Антонова.

"Пан Коцький". Миколаївський театр ляльок покаже першу виставу за рік
Афіша вистави. Фото: Миколаївський театр ляльок
"У воєнний час колективи бібліотеки та театру тримають культурний фронт, митці об’єднуються заради спільної мети".

У бібліотеці є велика зала для презентацій на 50 посадкових місць, в якій відбуватимуться вистави. Є приміщення для гримерки акторів. Вартість квитка становить 60 гривень.

"Наразі Миколаївський академічний обласний театр ляльок немає умов для вистав у власному приміщенні, а в нашій бібліотеці вже протягом року працює бомбосховище. Тому ідея театру виступати на базі нашого закладу для колективу виявилась дуже вдалою і своєчасною. Такі зустрічі стануть місцем якісного дозвілля для малечі", — говорить директорка Центральної міської бібліотеки для дітей Таїсія Белібова.

Вистави у бібліотеці показуватимуть раз на тиждень об 11:00.

Читайте також

Робота мрії. Жителька Миколаєва розповіла про конвоювання підсудних та військовополонених

На Миколаївщині виявили місця дислокації російських військ

Допомога постраждалим. У Миколаївській області на суспільно-корисних роботах працює 154 людини

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.

Вибір редакції

На початок