Військового з Криворіжжя посмертно нагородили орденом “За мужність”

Військового з Криворіжжя посмертно нагородили орденом “За мужність”

Військового з Криворіжжя посмертно нагородили орденом “За мужність”
Фото: Криворізька районна військова адміністрація

Військовослужбовця Вадима Ковтуна з Криворізького району Дніпропетровщини посмертно відзначили державною нагородою. Відповідний указ оприлюднили на сайті Офісу президента України.

За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України Вадима Ковтуна нагородили орденом "За мужність" ІІІ ступеня.

Що відомо

  • Вадим Ковтун народився у селі Лозуватка. Закінчив коксохімічний технікум та металургійний інститут у Кривому Розі. З жовтня 2022 року Вадим добровольцем пішов на фронт. 29 жовтня загинув під Бахмутом, що на Донеччині.
  • Орден "За му́жність" I, II, III ступеня — державна нагорода України, орден, який надається для відзначення військовослужбовців, працівників правоохоронних органів та інших осіб за особисті мужність і героїзм, виявлені при рятуванні людей, матеріальних цінностей під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, у боротьбі зі злочинністю, а також в інших випадках при виконанні військового, службового, громадянського обов'язку в умовах, пов'язаних з ризиком для життя.

Читайте також

П'ятьох бійців з Кам'янського, що на Дніпропетровщині, посмертно нагородили орденами "За мужність"

У боях за Україну загинули четверо бійців з Павлограда, що на Дніпропетровщині

На фронті загинули військові з Дніпропетровщини – Євген Воронін та Віталій Воробйов

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок