Протягом дня армійці РФ обстрілювали дві громади Сумської області, зафіксовано 45 ударів — ОВА

Протягом дня армійці РФ обстрілювали дві громади Сумської області, зафіксовано 45 ударів — ОВА

Протягом дня, 7 березня, армійці РФ здійснили обстріли двох територіальних громад Сумської області: Білопільської та Есманської. Було зафіксовано 45 ударів з мінометів та артилерії. Про це повідомили в ОВА. Також в обласній військовій адміністрації додали, що за даними військових, ситуація на прикордонні Сумщини контрольована.

По території Білопільської громади був здійснений мінометний обстріл − 8 ударів.

Есманська громада зазнала 27 ударів з артилерії та 10 мінометних ударів. У Сумській ОВА зазначили, що жертв та руйнувань немає.

В ОК “Північ” зазначили, що з 11:35 до 11:55 стало відомо про 9 ударів з території Росії по селу Харківка, імовірно, зі ствольної артилерії.

Також в ОВА додали, що за повідомленнями військових, наразі оперативна обстановка на прикордонні Сумщини контрольована. Формування російських наступальних угруповань поблизу державного кордону не виявлено.

Що відомо

  • Протягом дня 6 березня сили РФ обстріляли 5 громад Сумської області: Есманьську, Білопільську, Краснопільську, Шалигинську та Новослобідську.
  • Протягом ночі й ранку 6 березня російські військові обстріляли дві територіальні громади Сумщини — Білопільську та Новослобідську.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

Вибір редакції

На початок