"Кричала на всю вулицю, що чоловіка обміняли". Серед звільнених з російського полону житель Кіровоградщини

"Кричала на всю вулицю, що чоловіка обміняли". Серед звільнених з російського полону житель Кіровоградщини

"Кричала на всю вулицю, що чоловіка обміняли". Серед звільнених з російського полону житель Кіровоградщини
Марія і Станіслав Зімарєви та їхня донька. Фото: Суспільне Кропивницький

З російського полону 7 березня повернули 126 українських захисників та чотирьох захисниць. Серед них – Станіслав Зімарєв зі Знам'янки Кіровоградської області. Про це Суспільному розповіла дружина бійця Марія Зімарєва.

22-річний Станіслав Зімарєв у полоні був рік. За цей час у подружжя народилась донька. Два останні роки Станіслав Зімарєв служив у Нацгвардії. 7 лютого 2022 року поїхав у Маріуполь на ротацію. 7 квітня жінці повідомили, що чоловік поранений: "Подзвонили з частини, сказали, що він безвісти зниклий, а через 20 хвилин передзвонили сказали, що "легкий трьохсотий".

У травні він зміг передати записку. Тоді був на заводі "Азовсталь", який бомбили росіяни. Коли почалась евакуація, і українські військові, за наказом головнокомандувача, почали виходити з території заводу, Марія на відео серед евакуйованих не знайшла свого чоловіка: "Я тільки знаю, що його бачили і передавали, що з ним усе добре.

"Сьогодні в мене було якесь передчуття. Коли я дізналася, що відбувся обмін, ще не було списків, я була на вулиці і мені зателефонував чоловіка побратим і каже, що напевно на фотографії Станіслав. Я на тій світлині його не побачила і не впізнала, там було багато людей. А він мені обвів його кружечком і я дивлюся — це він. Я почала кричати на всю вулицю, що чоловіка обміняли!"

Говорить, з чоловіком поспілкувалася телефоном. Нині збирається до нього у Київ.

За інформацією від голови Офісу президента Андрія Єрмака звільнені - це воїни ЗСУ, нацгвардійці, прикордонники, ДССТ. Серед звільнених — 87 захисників Маріуполя, 71 з яких — із "Азовсталі". "Також повертаємо взятих у полон в районі Бахмута та Соледара — загалом 35 людей з Донецького напрямку. Більшість з людей, яких ми повертаємо сьогодні, мають важкі поранення".
З російського полону звільнили військового з Кіровоградщини Станіслава Зімарєва
З російського полону 7 березня повернули 126 українських захисників та чотирьох захисниць. Фото: Telegram/Андрій Єрмак

З російського полону звільнили військового з Кіровоградщини Станіслава Зімарєва
З російського полону 7 березня повернули 126 українських захисників та чотирьох захисниць. Фото: голови Офісу президента Андрія Єрмака

Читайте також

  • З російського полону 16 лютого повернули сто українських військових та одного цивільного. Серед них – Ілля Миронов з міста Кропивницький та Євгеній Поліщук з Голованіського району.
  • З російського полону 4 лютого звільнили дев'ятьох бійців з Кіровоградської області.
  • З російського полону 14 грудня повернули 64 захисників України. Серед них – Віталій Вергун з міста Кропивницький
  • 1 грудня з російського полону звільнили 50 захисників України. З них двоє бійців з Кіровоградської області — Олександр Свербиус та Віктор Діконенко

Вибір редакції

На початок