НМТ з мови та математики: як майбутнім випускникам пройти тест онлайн, пояснили черкаські фахівці

НМТ з мови та математики: як майбутнім випускникам пройти тест онлайн, пояснили черкаські фахівці

НМТ з мови та математики: як майбутнім випускникам пройти тест онлайн, пояснили черкаські фахівці
Суспільне Черкаси

Черкаські учні можуть пройти онлайн демонстраційний варіант мультипредметного тесту. Про це повідомила Суспільному проректорка з питань ЗНО Обласного інституту післядипломної освіти Наталія Лісова.

Як пояснила методистка інституту післядипломної освіти Наталія Лобенко, демонстраційний варіант з мови подібний до того тесту, який абітурієнти проходитимуть влітку:

"Український центр днями опублікував демонстраційний варіант мультипредметного тесту. З тестом з української мови можна попрацювати у форматі PDF. Але перевагою цього демонстраційного варіанту є те, що з тестом можна попрацювати онлайн. Тобто кожен охочий може попрацювати в інтернеті, призвичаїтись до роботи з комп'ютером, оскільки влітку тест проходитимуть абітурієнти саме за комп'ютером".

Наталія Лобенко додала, що за інформацією розробників тесту, він дуже подібний до того, з яким абітурієнти матимуть справу влітку, коли складатимуть мультипредметний тест.

"Там можна повернутись від одного питання до іншого, змінити свою відповідь, а також можна стежити за часом, оскільки завжди буде перед очима таймер. На всі предмети відведений час 180 хвилин, однак кожен учасник сам контролює скільки часу приділити певному предмету", — пояснила пані Наталія.

За її словами, дедлайну проходження демонстраційного варіанту тесту немає — його можна пройти у будь-який час.

Такий самий демонстраційний тест можна пройти з математики, додала методистка інституту післядипломної освіти Ірина Тищенко. З її слів, тест з математики також подібний до того, з яким абітурієнти матимуть справу під час складання НМТ.

За словами проректорки з питань ЗНО Обласного інституту післядипломної освіти Наталії Лісової, якщо учень гарно впорається із демонстраційним варіантом, то для нього не буде проблемою скласти мультипредметний тест влітку.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

Читайте також

На початок