Віддав право власності на майно оздоровчого центру банку: на Сумщині судитимуть начальника управління — прокуратура

Віддав право власності на майно оздоровчого центру банку: на Сумщині судитимуть начальника управління — прокуратура

Сумська прокуратура направила до суду обвинувальний акт стосовно начальника управління "Центр надання адміністративних послуг". Його обвинувачують у зловживанні повноваженнями, що спричинило шкоду підприємству в розмірі 25 з половиною млн грн. Про це повідомляє прокуратура області.

За даними слідства, обвинувачений у лютому 2021 році зареєстрував право власності на майно дитячого оздоровчого центру "Чайка" вартістю 25, 5 млн грн за банківською установою. Зробив це з метою одержання неправомірної вигоди. При цьому, зазначають у прокуратурі, обвинувачений знав, що відповідно до чинного законодавства, майно дитячого закладу оздоровлення та відпочинку не можна брати під заставу.

Генеральний директор ПАТ "Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання ім. Фрунзе" у 2013 році уклав іпотечний договір з кредитною установою та передав їм під заставу все майно дитячого центру "Чайка", що належав товариству. Підприємство позичку не повернуло, відтак у 2021 році банк забрав дитячий оздоровчий табір у рахунок погашення заборгованості.

21 лютого 2022 року іпотечний договір суд визнав недійсним. Реєстрація прав на нерухоме майно центру за банківською установою було скасовано.Також на майно наклали арешт шляхом заборони його відчуження.

Що відомо

  • Банку "Кредит Дніпро" заборонили забирати майно табору "Чайка" за неповернений кредит у квітні 2021 року. Кредит керівництво Сумського машинобудівного заводу під заставу табору отримало у 2013 році.

Читайте також

  • 5 тисяч доларів за переправлення через державний кордон — на Сумщині судитимуть чоловіка за одержання хабаря.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

На початок