"Соцмережі і тактовність — несумісні" — Маляр просить поважати родину розстріляного окупантами воїна

"Соцмережі і тактовність — несумісні" — Маляр просить поважати родину розстріляного окупантами воїна

Заступниця міністра оборони України Ганна Маляр
. Заступниця міністра оборони України Ганна Маляр. Скріншот з відео

У Міноборони України закликали дотримуватися інформаційної тиші через відео розстрілу російськими військовими українського полоненого за слова "Слава Україні". Напередодні це відео оприлюднили кілька українських блогерів та Telegram-каналів. Заступниця міністра оборони Ганна Маляр просить дочекатися, поки встановлять особу загиблого.

"До загиблих та їх родин має бути насамперед повага. Соцмережі і тактовність — несумісні, менше з тим, краще дочекатись допоки бригада(командир) офіційно підтвердить особу загиблого", — написала Маляр у Фейсбук.

Згодом Маляр підтвердила, що, за попередніми даними, загиблим є військовослужбовець 30-ї окремої механізованої бригади Тимофій Миколайович Шадура. Тимофій Шадура вважається зниклим безвісти з 3 лютого 2023 року після бойових дій в районі міста Бахмут.

6 березня у мережі з'явилося відео, на якому російські військові розстріляли українського полоненого за слова "Слава Україні". В Офісі президента та омбудсмен обіцяють розплату за цей та кожен воєнний злочин.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба закликав прокурора Міжнародного кримінального суду Каріма Хана розпочати негайне розслідування.

Читайте також

Стало відомо, ким був воїн, розстріляний окупантами після слів "Слава Україні"

На початок