На підрозділ ТРО Волині, який виїхав на передову, з бюджету Луцька виділили п'ять мільйонів гривень

На підрозділ ТРО Волині, який виїхав на передову, з бюджету Луцька виділили п'ять мільйонів гривень

7 березня під час сесії з бюджету Луцька виділили п'ять мільйонів гривень на підрозділ Волинської тероборони, який виїхав виконувати бойове завдання на передовій.

Як розповіла Суспільному директорка департаменту фінансів Лілія Єлова, загалом під час сесії депутати підтримали виділення з міського бюджету 25 мільйонів гривень на потреби ЗСУ. Це вільний залишок бюджетних коштів, які лишилися не використані за минулий рік.

Зі слів речника бригади ТРО Волині Сергія Хомінського, виділені п'ять мільйонів гривень військові спрямують на придбання безпілотників, тепловізорів, далекомірів та авто. "Кошти підуть на потрібні речі і вони будуть наближати нашу Перемогу", – додав речник.

Також, зазначила директорка міського департаменту фінансів, на тероборону додатково виділили 400 тисяч гривень. Це – кошти, які працівники міськради та комунальники передають на допомогу армії, як свій одноденний заробіток.

Що відомо

  • 4 березня в ТРО Волині повідомили, що один з окремих підрозділів територіальної оборони вирушив в найгарячіші точки на схід України для виконання бойових завдань.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

Вибір редакції

На початок