Слідчий експеримент у Києві. Де жителі можуть чути звуки пострілів

Слідчий експеримент у Києві. Де жителі можуть чути звуки пострілів

Слідчий експеримент у Києві. Де жителі можуть чути звуки пострілів
Київ Фото: Уніан (ілюстративне)

9 березня у мікрорайоні Осокорки Державне бюро розслідувань проводитиме слідчий експеримент із застосуванням стрілецької зброї. Про це повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації.

"Проведення слідчої дії заплановано 9 березня у період із 10:00 до 15:00 за адресою: перетин вулиць Центральної та Садової 120 (мікрорайон Осокорки, Дарницький район)",— йдеться у повідомленні.

Зазначається, що в районі проведення заходів буде обмежено рух автомобілів. Жителів просять врахувати цю інформацію і зберігати спокій, коли лунатимуть постріли. А також не пересуватися в районі проведення слідчого експерименту пішки або на авто без нагальної потреби.

Що відомо про проведення інших експериментів у Києві

У Деснянському районі Києва з 9 ранку 28 лютого і до вечора 1 березня проводили тестування оновленої системи оповіщення про надзвичайні ситуації. Під час тестування вмикали монотонні сигнальні звуки, голосові повідомлення про проведення тестування та Державний гімн України. Система оповіщення населення про надзвичайні ситуації зможе працювати без електроенергії протягом тижня на резервному обладнанні.

У Києві завершився пілотний проєкт із використання гранітної крихти замість солі для боротьби з ожеледицею в деяких парках та скверах столиці. Експеримент виявився вдалим, тому наступного сезону цей екологічний підхід у столиці масштабують.

Читайте також

На Київщині лунатимуть вибухи. Яка причина

Пішохідну зону біля Бесарабської площі ліквідовувати не будуть

Вибір редакції

На початок