Сербія визначилась із представником на "Євробачення-2023"

Сербія визначилась із представником на "Євробачення-2023"

Сербія визначилась із представником на "Євробачення-2023"
Фото: lukeblackmusic/Instagram

Ще одна країна визначалась із учасником "Євробачення". 5 березня на офіційному YouTube-каналі опублікували виступ представника Сербії – її представить співак Люк Блек із піснею "Samo mі se spava".

За право представляти Сербію на "Євробаченні-2023" боролися 32 артисти, відібрані спеціальним комітетом музичних редакторів із 200 заявок.

1 березня Блек виступив під час першого півфіналу, де посів шосте місце і таким чином пройшов до фіналу. Згодом, 4 березня, "Samo mi se spava" отримала найбільшу кількість балів з шістнадцяти фіналістів, посівши друге місце як за результатами телеголосування, так і за результатами голосування журі, що зробило Люка Блека переможцем конкурсу і представником Сербії на конкурсі.

Люк Блек – 30-річний сербський автор-виконавець, справжнє ім’я якого Лука Іванович.

У 2016 році композиція Люка була номінована для представлення Сербії на конкурсі пісні Євробачення, однак тоді вибір припав на іншого артиста.

Що відомо про Євробачення-2023

67-й Пісенний конкурс "Євробачення" у травні прийматиме Ліверпуль. Гранд-фінал відбудеться на арені Liverpool 13 травня, а півфінали пройдуть 9 й 11 травня 2023 року. Представником України на цьогорічному конкурсі є гурт TVORCHI. Хто представлятиме інші країни — читайте у матеріалі Суспільне Культура.

Організатори презентували головний логотип та слоган цьогорічного шоу. Ним стало класичне багатошарове серце в синьому, жовтому, рожевому та фіолетовому кольорах.

Конкурс проходитиме під слоганом "Об’єднані музикою" (United by Music), а у логотипі використано шрифт Penny Lane, що є відсилкою до пісні легендарного ліверпульського гурту The Beatles.

Радіо Промінь — офіційний радіомовник Євробачення.

Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника України, а також забезпечує участь представника України на Пісенному конкурсі "Євробачення-2023".

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected] Ваші історії важливі для нас!

На початок