У Києві прощатимуться з чотирма бійцями ДРГ, які загинули в Росії

У Києві прощатимуться з чотирма бійцями ДРГ, які загинули в Росії

У Києві прощатимуться з чотирма бійцями ДРГ, які загинули в Росії
Фото ілюстративне: Юрій Сисоєв/Суспільне

У вівторок, 7 березня, у Києві віддадуть останню шану чотирьом бійцями диверсійно-розвідувальної групи з добровольчого батальйону "Братство", які загинули на території Брянської області РФ 25 грудня минулого року.

Про це повідомляється на сторінці батальйону "Братство" у Facebook.

Панахида за захисниками Максимом Михайловим, Юрієм Горовцем, Тарасом Карпюком та Богданом Ляговим почнеться об 11.00 в Успенському соборі Києво-Печерської лаври. О 13.00 відбудеться прощання на Майдані Незалежності. Поховають бійців на Байковому цвинтарі у столиці.

Що відомо діяльність добровольчого батальйону "Братство"

Про забилель Максима "Непийпива" Михайлова, Юрія "Святоші" Горовця, Тараса "Тарасія" Карпюка та Богдан "Аполлона" Лягова стало відомо наприкінці грудня. Вони виконували диверсійну та підривну діяльність в тилу Росії — на території кількох областей РФ. Найстаршому бійцю було 38 років, а наймолодшому — Богдану Лягову — 19.

Останнє відео патріотів оприлюднив лідер "Братства" Дмитро Корчинський.

Українці зібрали 25 тисяч підписів під петицією до президента Володимира Зеленського з проханням присвоїти чотирьом полеглим бійцям ДРГ звань Героїв України. Глава держави доручив премʼєру Денису Шмигалю комплексно опрацювати це питання.

Батальйон "Братство" був створений 24 лютого 2022 року, після початку повномасштабного вторгнення військ РФ для захисту та оборони України. Формування брало участь в боях на Баришівському напрямку оборони Києва. Згодом батальйон продовжив бойовий шлях на Харківщині.

Читайте також

"Київ Цифровий" допомагатиме силам ППО

Вибір редакції

На початок