У Львові стартував набір на курси водіння для людей з інвалідністю

У Львові стартував набір на курси водіння для людей з інвалідністю

У Львові стартував набір на курси водіння для людей з інвалідністю
Львівський державний університет внутрішніх справ

Від сьогодні, 6 березня, у Львівському університеті внутрішніх справ стартував набір на курси з підготовки водіїв категорії "В". Керувати легковим авто навчатимуть людей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату. Про це повідомили у пресслужбі університету.

Курси включатимуть теорію та практику і загалом триватимуть 11 тижнів. Навчання будуть проводити викладачі на базі відділення з автомобільної підготовки Львівського університету внутрішніх справ. Для зручності людей з інвалідністю при вході є пандуси. Також облаштували окремий санвузол, спеціальну аудиторію та навчальні автомобілі.

Щоб долучитися до набору, треба пройти медико-соціальну експертну комісію та медогляд та отримати довідку про групу та причину інвалідності, а також щодо придатності до керування авто. Після цього зібрати пакет документів: заяву, копію паспорта, ідентифікаційного коду, медичну довідку, яка підтверджує допуск до керування авто, та фотокартку.

Курси проходитимуть за адресою Максима Кривоноса, 1. Усі охочі можуть уточнити деталі, зателефонувавши за номерамиНомери телефонів: (067) 924-04-24, (067) 407-42-88, (067) 670-25-80..

Читайте також

У Львові надрукували шрифтом Брайля та озвучили ще 360 книжок

"З малюнками та шрифтом Брайля". У Львові готують до друку дитячу книгу для незрячих

Вибір редакції

На початок